• Sennheiser G4ME ONE Headset

Sennheiser, en son teknoloji ses mühendisliğinin bir ürünü olan Gaming serisini meraklı oyunculara sunuyor.

Oyuncuların en önemli aksesuarlardan biri olan kulaklık, Sennheiser Gaming serisi ile farklı bir noktaya taşınıyor. Sennheiser'ın uzman ses mühendisliği deneyimi ile tasarlanan oyun kulaklıkları, eşsiz üç boyutlu ve çevresel ses deneyimiyle uzun oyun seanslarında bile kusursuz bir konfor sunuyor. Tüm PC'ler, Mac ve tüm konsollar ile tam uyumlu olan kulaklıklar, entegre mikrofonları ile çoklu oyunculu oyunlarda da iletişim kalitesini üst seviyeye getiriyor.

Tüm oyun severlerin favorisi olacak olan G4ME ONE, yumuşak kulak ve taç yastıkları, terletmeyen özel tasarımı ve gürültü engelleme özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. 15 – 28.000 Hz frekans aralığındaki sürücüleri ile yüksek stereo ses veren kulaklığın ses basınç seviyesi ise 116 desibel olarak belirtiliyor.

G4ME ONE kulaklığın mikrofonuda yukarı katlanabilir bir tarzda. Gerektiğinde yukarıya doğru katlanabilen mikrofonu bu durumda otomatik olarak sessiz moda geçiyor ve iletişimi de tamamen kesiyor. Kulaklığın satış fiyatı 869,90 TL olarak belirlenmiş.

G4ME ZERO: Pilot kulaklıklarından esinlenerek tasarlanan ve 3'lü katmana sahip olan kulak yastığı tasarımı ile dış ortam seslerini maksimum seviyede kesiyor. Sennheiser'in yeni EAR teknolojisi ile kulak ergonomisine göre ayarlanan sürücülerden gelen ses basınç seviyesi 108 desibel olarak belirtiliyor. Katlanabilir mikrofonu da bulunan bu kulaklığın ayrıca özel taşıma çantası da bulunuyor. Ağırlığı ise 312 gram olan kulaklığın satış fiyatı 949,90 TL

Oyunların Seslerini Tasarlandığı Şekilde Aktaran Kulaklık hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Oyunların Seslerini Tasarlandığı Şekilde Aktaran Kulaklık hakkında yorum yaz