Facebook Sayfa Beğeni Sayısını Arttırma Yolları

Facebook Sayfa Beğeni Sayısını Arttırma Yolları

Admin    3224 kez okundu

Facebook dünyada en fazla kullanıcıya sahip olan dünyanın en büyük sosyal ağıdır. 1 milyardan fazla kullanıcısı olan sitede hemen hemen her markanın, şirketin ve internet sitesinin bir sayfası bulunmaktadır. Özellikle internet siteleri ve bloglar için gayet güzel bir hit kaynağı olabilen Facebook sayfalarında, ne kadar çok aktif kullanıcı olursa o kadar iyidir.

Facebook’ta sayfalarınızın beğeni sayısını arttırmak için ücretli olarak reklam verebilirsiniz. Facebook reklam servisini kullanarak ve basit bir şekilde bütçenizi kendiniz belirleyerek reklam yayınlayabilirsiniz. Ayrıca bu reklamları yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi kriterlere - özelliklere göre belirleyebilir ve odaklı reklam verebilirsiniz. Sayfa beğeni sayısı yüksek olan sayfaların yöneticileri ile iletişime geçerek istedikleri reklam ücreti karşılığında reklam yayınlama şansına da sahipsiniz.

Ücretli yöntemler haricinde Facebook’ta sayfa beğeni sayısını arttırma yolları nelerdir bunları şu başlıklarla inceleyebiliriz:

1)FanSlave - OtoLike

Bu tarz sitelerde üye olursunuz ve diğer kişilerin sayfalarını beğenmeniz karşılığında siteye üye olan diğer kişiler de sizin sayfanızı beğenir. Kredi sistemiyle de çalışan yani ücret ödeyerek de hayran satın alabileceğiniz bu siteler aracılığı ile sayfa beğendirme sayınızı arttırabilirsiniz. Ancak bu tarz sistemleri kullanmanız zararınıza olacaktır. Çünkü sayfanızı beğenenler sadece siz onların sayfasını beğendiğiniz için sayfanızı beğenecektir ancak sayfanızda yapılan paylaşımlarla pek ilgilenmeyecekleridir.

2)Hashtag Yöntemi

Paylaşımlarınızda konu ile alakalı "#" Hashtagler ekleyin. Sayısını asla abartmayın. Facebook kullanıcılarıda yavaş yavaş Hashtag araması yapmaya başladı. Bu durum sizin sayfanızın bulunurluğunu artıracak ve paylaşım kaliteniz iyi ise beğeni olarak karşılığını alacaksınız.

3)Facebook’taki Diğer Sayfalarda Reklam

Kendi sayfanızın reklamını diğer sayfa ve gruplarda paylaşabilirsiniz. Bunu mümkün olduğunca az yapmaya çalışın çünkü sürekli paylaşım yaparsanız bu herkese itici gelecektir ve sayfayı yöneten kişi tarafından yüksek bir olasılıkla engellenirsiniz.

4)Paylaşılabilir İçerik

Sayfanızın beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız en fazla önem vermeniz gereken konu içeriktir. Eğer kaliteli, diğer içeriklerden farklı ve insanlara fayda sağlayan bir içerik oluşturursanız, bunu gören kişilerin büyük bir çoğunluğu gönderiyi kendi hesaplarında paylaşacaktır. Bu da Facebook’ta birçok kişiye zincirleme olarak ulaşmanızı sağlar. Bu şekilde benzersiz ve insanlara fayda sağlayan içerikler üreterek sayfa hayran sayınızı arttırmanız mümkündür.

Eğer ücretsiz bir şekilde Facebook’ta sayfa beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız, bu konular altında topladığımız bilgileri uygulayabilir, ücretsiz olarak hayran sayınızı arttırabilirsiniz.

Facebook Sayfa Beğeni Sayısını Arttırma Yolları

hakkında yorumlar

Henüz Yorum Yok
Facebook Sayfa Beğeni Sayısını Arttırma Yolları

hakkında yorum yaz

Gönder

Haberiniz Olsun Listesi

Sony Xperia L1 Satışa Çıkıyor

Sony Xperia L1 Satışa Çıkıyor

Akıllı telefon pazarında en çok söz sahibi olan şirketlerden birisi de Sony, Barcelona'da düzenlenen MWC 2017 bünyesinde Xperia XZ Premium, Xperia XZs, Xperia XA1 ve Xperia XA1 Ultra gibi modellerini tanıtmıştı ve Xperia XZ Premium...

LG G6 nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

LG G6 nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

LG'nin son amiral gemisi olan LG G6'nın Türkiye fiyatı belli oldu. LG, telefonu ön siparişle alanlara özel bir sürpriz hazırlamış ancak şirket bu süprizi açıklamadı. Açıkçası cihazın fiyatı biraz yüksek, umarız telefon...

Twitter 140 Karakter Sınırında Değişikliğe Gidiliyor!

Twitter 140 Karakter Sınırında Değişikliğe Gidiliyor!

En popüler sosyal medya hesaplarından birisi olan Twitter'de bulunan 140 karakter sınırında değişikliğe gidiliyor. Bu konuda sizlere önemli açıklamalarda bulunacağımız yazımız sayesinde pek çok ayrıntıyı öğrenebileceksiniz....

Samsung Galaxy S8 - S8Plus İnceleme ve Fiyat

Samsung Galaxy S8 - S8Plus İnceleme ve Fiyat

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un nihayet yeni amiral gemisi modelini tanıttı. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus resmi olarak tanıtıldı. Şimdi de sizlere Galaxy S8 özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Galaxy S8 görücüye bölgelere...

Corsair İlk Oyun Bilgisayarı Corsair One Modelini Duyurdu

Corsair İlk Oyun Bilgisayarı Corsair One Modelini Duyurdu

Corsair, PC kategorisini baştan tanımlamaya hazırlanıyor. Donanım bileşenleriyle öne çıkan Corsair, şimdi de karşımıza kendi yapılandırılabilir kişisel bilgisayarıyla çıkacak. Corsair, uzun süredir çeşitli donanım ve...