Lenovo ThinkPad X1 Yoga İnceleme

Lenovo ThinkPad X1 Yoga İnceleme

Admin    524 kez okundu

Lenovo ThinkPad X1 Yoga, güzel ve kullanışlı tasarımıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Güçlü bir ultrabook isteyenlerin Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı rahatlıka tercih edebileceğini söyleyebiliriz.

 X1 Yoga'nın tasarımında en dikkat çeken nokta ise katlanabilir olması. Bu şekilde dizüstü bilgisayar formunda çalışma imkanı olurken ayrıca sunum ve mobil kullanımlar için farklı şekillere girebiliyor 1.27 kilogram ağırlığındaki ultrabook, 17 mm kalınlığında. Böylelikle ultrabook'u sürekli el taşımakta mümkün olabiliyor.

 Parmak izi okuyucu özelliğiyle donatılan cihazda güvenlik üst düzeyde tutulmuş durumda. Ayrıca cihazın artılarından biri de SIM kart slotunun yer alması. SD kart ile birlikte aynı bölmede saklanan SIM kart slotunu kullanarak, 4.5G hızıyla internete kolaylıkla bağlayabiliyorsunuz. Cihazda artı olarak 3 adet USB 3.0 portunun yanı sıra AC destekli Wi-Fi da bulunuyor. 

 Yoga'nın ekranı ise 14 inç olarak tasarlanmış. Görüntü kalitesinin kusursuz olmasının OLED panelinin sayesinde olduğunu unutmamak gerekir. Ekran ayrıca 2K çözünürlüğünde olduğu için çözünürlük anlamında da tüm beklentilerinizi karşılıyor. Dokunmatik özellikli ekranı ister parmaklarınızla ister kalemle rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

 Windows 10 işletim sistemiyle çalışan cihaz, Core i7 işlemciyi barındırıyor. 2.6 GHz işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB SSD gibi diğer özellikleriyle performans canavarı olduğunu söyleyebiliriz.

 X1 Yoga'nın bataryası ise 11 saate kadar dayanıyor. Güçlü ve uzun soluklu çalışmalar için gerekli olan teknik özellikleri kullanıcılarına cömertçe sunuyor. Fiyatı ise sadece 3.799 TL civarında.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga İnceleme

hakkında yorumlar


Hasan: Sadece 3.799 çok daha iyi alternatifler var. Kolay kullanım için okadarda para vermeye gerek yok bence.
01/Ağustos/2016 - 15:42:26


Kerim: Kardeş 2k ekran, i7 işlemci, 8gb ram, 256gb SSD + sim kart girişi 4.5g diyo daha ne istiyosun acaba .D
01/Ağustos/2016 - 15:49:54


Coskun: Bu urunun fiyati cok daha yuksek. Thinkpad serisi oldugunu hatirlatirim. Fiyat bilgisi yanlis.
15/Eylül/2016 - 22:32:18

Lenovo ThinkPad X1 Yoga İnceleme

hakkında yorum yaz

Gönder

Haberiniz Olsun Listesi

Facebook Almanya İçin Uygulama Geliştirdi.

Facebook Almanya İçin Uygulama Geliştirdi.

Geçtiğimiz aylarda Almanya'dan sert eleştirilere maruz kalan ve yalan haberlere izin vermesi durumunda ciddi yaptırımlar ile tehtide uğrayan Facebook, Almanya için uygulama geliştirdi. ABD'deki başkanlık yarışı ile alakalı...

Riot Games Warwick in yeni halinden video yayınladı!

Riot Games Warwick in yeni halinden video yayınladı!

Riot Games geçtiğimiz aylarda League of Legends karakterlerini yenilemeye gitmişti. Böylelikle eski karakterlerin yetenekleri oyunun şuanki şartlarına göre uyarlanmış olacak. Warwick de yeniden tasarlanan karekterler arasında. Riot Games...

Company of Heroes 2 Oyun İncelemesi

Company of Heroes 2 Oyun İncelemesi

Company of Heroes 2 2.Dünya Savaşına Kahraman Olarak Geri Dönüyoruz Company of Heroes serisi senelerdir RTS türünde büyük bir başarı yapmış bir seriydi. 2.Oyun ile bu konuda biraz daha ileri gidiyoruz.Öncelikle RTS gerçek...