• HTC Desire Pro10 Eylül Sonu Geliyor

HTC'nin eylül ayı sonunda  açıklayacağı orta segment telefonu Desire 10 Pro'nun ilk görüntüleri yayınlandı. Desire 10 Pro ile birlikte Desire 10 Lifesyle da duyurulacak.

HTC’nin oldukça iddialı bir orta segmentte akıllı telefon hazırlığında olduğuyla ilgili son dönemdeki söylemlerin doğruluk değeri sonunda kanıtlanmış oldu. Desire 10 Pro modelinin ilk görüntüleri güvenilir kaynaklarca yayınladı.

Eylül ayında tanıtımı gerçekleştirilen Desire 10 Pro telefonu ile birlikte Desire 10 Lifestyle da tanıtılacak. Her iki model de aynı tasarımın sergileyicisi olacak. Fakat teknik açıdan iki model arasında belirgin farklılıklar olacaktır

Desire serisinin yeni telefonları tasarımları açısından HTC 10’dan esinleniyor gibi. Arka bölümde yer alan kamera, lazer otofokus sensörü ve çift LED flaş ile desteklenmekte. Telefonun arka kısmında dikkat çeken diğer bir özellik de parmak izi okuycusunun olması. Metal kasa ürünü olacak Desire telefonlarda kapasitif dokunmatik tuşlar sanal butonların yerini alacak.

Desire 10 Pro’nun teknik özellikleri şimdilik bilinmemekte. Fakat ses nitelikleriyle kendini gösteren Desire 10 Lifestyle’a ait teknik detaylar büyük oranda ortaya çıktı. 24 bit ses desteği ve Hİ-Fi BoomSound hoparlörü bulunan telefonda mevcut olan özellikler şu şekilde:

-5.5 inç HD çözünürlüğe sahip ekran

-4 Çekirdekli Snapdragon işlemci

-2 veya 3 GB RAM, 16 ya da 32 GB dahili hafıza ile birlikte microSD kart desteği

-Android 6.0 işletim sistemi, Sense arayüzü

-Çift LED flaşı olan 13 Mp çözünürlüklü BSI sensör

-5 Megapiksel çözünürlüklü ön kamera

- BoomSound Hoparlör

Diğer HTC Desire modeli Desire Pro 10’da beklenen özelliklerse daha ileri seviyede bekleniyor.

HTC Desire Pro10 Eylül Sonu Geliyor hakkında yorumlar

  • Kerem | 15:52:34 | 31/Temmuz/2017 |

    Htc yi beğenmiyorum

HTC Desire Pro10 Eylül Sonu Geliyor hakkında yorum yaz