• Clean Master la Sisteminizi Temizleyin

Günümüzde teknolojinin ilerlemesinin insanlığa birçok faydasının olduğu gerçeği göz ardı edilemez. Fakat bunun yanı sıra gelişen teknoloji beraberinde birçok zararını da yanında getirmiştir. Örneğin hepimizin elinde, evinde ya da cebinde en az bir tane mevcut olan telefon ve bilgisayardan bahsedelim. İnternette ya da telefonunuzda sosyal medyada gezinirken tıkladığımız bir reklam, ilgimizi çeken bir link ya da yüklediğimiz herhangi bir uygulama telefonunuza ya da bilgisayarınıza zarar verebilir ve siz bunun farkına varabilecek kadar yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. İşte bu yüzden Clean Master programını öneriyoruz. Tek bir dokunuşla bu sorunu kökten çözmenize yardımcı olan bu program ayrıca cihazınızdaki kalıntı dosyaları ya da bazı uygulamaların arkasında bıraktığı kullanılmayan dosyaları temizleyerek hafıza yönetiminize katkı sağlar ve pil ömrünü de uzatır.

Google Play Store’ dan ya da App Store’ dan ücretsiz olarak indirip telefonunuza yükleyebileceğiniz bu programı kullanmaya niyet ettikten sonra aklınıza gelen ilk sorunun Clean Master Nasıl Kullanılır sorusu olduğunu duyar gibiyim. Diğer programlara nazaran Clean Master Kullanımı oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde sizlere sunulmuştur. Uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra ana ekrandaki telefon hızlandırma seçeneğine tıklayıp açılan ekranın alt kısmındaki hızlandır seçeneği ile arka planda çalışan uygulamaların kullandığı Ram alanını gereksiz kalıntılardan kurtarabilirsiniz.

Saymakla bitmez diyebileceğimiz kadar fazla olan Clean Master Faydaları konusunda ise firma uzman kadrosuyla sürekli güncellemeler yaparak işine verdiği önemi gözler önüne seriyor diyebiliriz. Örneğin en son güncellemelerden biri olan antivirüs özelliği sayesinde sizlerde telefonunuzu kötü niyetli yazılımlara karşı fazla fazla ücret ödeyip başka programlar satın almadan kolayca koruyabilirsiniz. Eminim sizlerde bu programı telefonunuza indirip kullandıktan sonra pişman olmayacak ve vazgeçemeyeceksiniz.

Clean Master la Sisteminizi Temizleyin hakkında yorumlar

  • Akif | 11:32:04 | 29/Ağustos/2016 |

    Çok yararlı bir uygulama gerçekten telefonu temizliyor ve hızlandırıyor. Tavsiye ediyorum.

Clean Master la Sisteminizi Temizleyin hakkında yorum yaz