• iPhone 8 Yeni Tasarımıyla Büyüleyecek

Apple şirketi tarafından sunulacak olan yeni İphone 8 modelinin hiç beklenmedik bir şekilde karşımıza çıkacağı söylentiler arasında. Eğer bu iddialar doğruysa akıllı telefon tasarımının artık tanımı bizce değişebilir!

İşte iPhone 8 yeni tasarımıyladaha şimdiden tüm herkesi büyüleyecek özellikleri

Açıklamalara göre gelecek yıl piyasaya çıkması beklenilen Apple iPhone 8 için beklentiler oldukça çok yüksek. Bunun nedeni ise 2017 yılının iPhone’un 10'uncu yıl dönümü olması. Durum böyle olunca iPhone 7S ve iPhone 7S Plus yerine, direk iPhone 8 modelinin pazara çıkabileceği söylentiler arasında. Peki iPhone 8 merak edenler için iPhone 8 tasarımı nasıl mı olacak?

iPhone 8 yepyeni çok zengin bir tasarımla yakında piyasaya sürülecek

Bildiğiniz üzere Apple; iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 7 modellerinde aynı tasarımın küçük dokunuşlarıyla yoluna devam etmişti. iPhone 8 modelinde duyumlara göre dünyanın bugüne kadar hiç görmediği bir tasarımın uygulanacağı ileri sürülmekte.

Sonunda beklenmekte olan yeni OLED ekranın extra Home (Ana Ekran) butonun tamamen ortadan kalkacağı gelen bilgiler arasında, şimdi de akıllı telefonun tamamıyla şeffaf bir cam ekran olacağı ve bakıldığı zaman arka tarafın görülebileceği söylenmekte.

Bu durumda Apple’ın artırılmış gerçeklik manasında ciddi bir adım atacağı ifadeler arasında yer almakta. İçerisinde barındırdığı göz sensörleri de olacağı söylenen akıllı telefonun, büyük kare ve poligon sayısı da sunabileceği vurgulanmakta.

iPhone 8’in ön plana çıkan bir diğer özelliğiyse Primesense yapımı yeni nesil ÜÇ boyutlu bir sensöre sahip olması da olabilir. Sadece bu sensör için 600 mühendisin çalıştığı öne sürülmekte, ayrıca batarya ve antenlerin de ekranın kenar bantlarına gizlenmiş bir şekilde yerleştirileceği söylenmekte.

Bütün bu iddialar iPhone 8 tasarımı manasında kulağa bazı bakımlardan çılgınca geliyor olsa da olamayacak şeyler değil bizce de. Uzun yıllardır iPhone’larda ciddi bir girişim yapmayan Apple, eğer bu iddiaları aktif hale getirmiş şekilde müşteri ve kullanıcıların karşısına çıkarsa akıllı telefonun yapısını baştan yazabilir bir nevi buna teknoloji devrimi diyebiliriz.

iPhone 8 Yeni Tasarımıyla Büyüleyecek hakkında yorumlar

  • Hakan Kaan | 14:00:58 | 31/Temmuz/2017 |

    merakla bekliyeceğiz

  • Enes | 16:03:09 | 31/Temmuz/2017 |

    sabırla bekleyeceğiz

iPhone 8 Yeni Tasarımıyla Büyüleyecek hakkında yorum yaz