• En İyi Dosya Paylaşımı Araçları

İnternet üzerinden kolaylıkla dosya paylaşımı sağlayan pek çok web sayfası varken büyük boyutlu dosyaları paylaşmanın bazı sınırları ne yazık ki hala var. Ancak, bu kapsamda en büyük boyutlu ve en hızlı dosya paylaşımı hizmeti sunan araçları sizler için derledik;

WeTransfer

 En basit dosya paylaşımı sitelerinden biri olan WeTransfer sınırlamalar konusunda daha özgür bir platform. 2 GB’a kadar dosya gönderebileceğiniz gibi herhangi bir bant genişliği sınırlaması da yok. Üye olmadan dosya gönderimi yapabilmek ise bu sitenin en büyük avantajlarındandır. Ancak sınırsız saklama süresi ve şifreli kullanım imkanı ne yazık ki sunulmuyor.

FileMail

 Yaklaşık 30 GB’lık bir dosya boyutu sınırı belirleyen Filemail sitesinde, dosyalarınız 7 gün ücretsiz saklanıyor. Üyelik istemeyen ve kolaylıkla dosya gönderebileceğiniz bir serviste şifreleme imkanı ise sunulmuyor. 

File Dropper

 Ücretsiz şekilde 5 GB boyutunda dosyalar yükleyebileceğiniz bu serviste indirme aşamasında herhangi bir sınırlama yok. Yüklediğiniz dosya indirilmemişse 30 gün saklanabiliyor .

Sendspace

 30 gün boyunca dosyalarınızı saklayabileceğiniz Sendspace platformunda maksimum 300 MB’lık şekilde dosyalar gönderebiliyorsunuz. Şifre korumalı dosya paylaşımı imkanı sunarken maalesef indirme hızı sınırlaması bulunmaktadır.

En İyi Dosya Paylaşımı Araçları hakkında yorumlar

  • Ali ÇELİK | 09:46:37 | 23/Aralık/2016 |

    WeTransfer candır :)

En İyi Dosya Paylaşımı Araçları hakkında yorum yaz