Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

Admin    2500 kez okundu

Zivix, yeni seride Jamstik 7 ve Jamstik 12 adında iki farklı versiyon yer alıyor. Ürünler Garage Band gibi pek çok oyuna uyumlu.

Jamstik 7 adından da anlaşılacağı üzere 7 adet fret bölümüne sahip. Kapasitif fretboard sayesinde hem başlangıç seviyesine hem de daha tecrübeli müzisyenlere hitap eden Jamstik 7, Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor ve AA piller ile 72 saate kadar kullanım sunuyor. Ürün üzerinde daha gelişmiş sensörler ile en gerçekçi tecrübe yakalanmaya çalışılmış.

Jamstik 12 ise 12 fret bölümüne sahip ve biraz daha uzun ancak sırtta taşımak için çok uygun olduğu ifade ediliyor. Ürün daha profesyonel müzisyenlere hitap ediyor. Li-ion batarya USB üzerinden şarj edilebiliyor. Mobil cihazlara ise hem Bluetooth LE hem de USB üzerinden bağlanabiliyor.

Ürünün fiyatı tahminen  200$-400$ arasında ülkemizde ise 1800TL seviyesinde bulunabilir.

Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

hakkında yorumlar

Henüz Yorum Yok
Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

hakkında yorum yaz

Gönder

Haberiniz Olsun Listesi

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor Ortaya çıkan bilgilere göre Netflix'te tüm paketlerde geçerli olacak yeni zamlarda yolda. Aylık abonelik sistemine dayalı, film ve dizileri kullanıcılarıyla buluşturan dünyanın en...

 Samsung, Galaxy S10 Lite

Samsung, Galaxy S10 Lite'da Snapdragon 855 Kullanabilir

Samsung, Galaxy S10 Lite'da Snapdragon 855 Kullanabilir Yeni amiral gemilerini çıkarmak için geri sayıma başlayan Samsung'un giriş seviyesindeki telefonunda bile çok güçlü bir işlemci olması beklenmekte. Samsung Galaxy...