Elektriği İleten Boya

Elektriği İleten Boya

Admin    3181 kez okundu

 2009 yılında Bare Conductive tarafından piyasaya çıkan elektriği ileten boya pekçok alanda kullanılmaya başlanıyor. Ürün kağıt, plastik, ahşap, karton veya cam gibi çeşitli yüzeylerde kullanılabiliyor.

Bare Conductive CEO'su ve ortak kurucusu olan Matt Johnson elektriği iletmek için karbon kullandıklarını belirtti ve şu açıklamalarda bulundu:

"Bu sıvının içinde çok sayıda küçük karbon parçacıkları var ve sıvı kuruyunca bu parçacıklar birbirine daha da yakınlaşıyor. Boyanın kurumasıyla birbirlerine yaklaşan karbonların elektriği iletebilecek yakınlığa geliyorlar.

 

Ürün ile ilgili tanıtıcı videosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Elektriği İleten Boya

hakkında yorumlar

Henüz Yorum Yok
Elektriği İleten Boya

hakkında yorum yaz

Gönder

Haberiniz Olsun Listesi

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor Ortaya çıkan bilgilere göre Netflix'te tüm paketlerde geçerli olacak yeni zamlarda yolda. Aylık abonelik sistemine dayalı, film ve dizileri kullanıcılarıyla buluşturan dünyanın en...

 Samsung, Galaxy S10 Lite

Samsung, Galaxy S10 Lite'da Snapdragon 855 Kullanabilir

Samsung, Galaxy S10 Lite'da Snapdragon 855 Kullanabilir Yeni amiral gemilerini çıkarmak için geri sayıma başlayan Samsung'un giriş seviyesindeki telefonunda bile çok güçlü bir işlemci olması beklenmekte. Samsung Galaxy...