• Outlast 2 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimi

Korku oyunları arasında hiç şüphesiz ki en çok sevilen oyunlardan biri olan Outlast ilk olarak 2013 yılında satışa sunulmuş ve 3,5 Milyon oyuncuya ulaşarak oldukça iyi bir başarı elde etmişti. İlk oyunda Mile Upsher isminde bir gazetede araştırmacı gazeteci olan karakterimiz araştırma yapmak için Mount Massive Asylum(Akıl Hastanesi)’ a gider. Garip olayların yaşandığı hakkında gizemli bir mail alır ve akıl hastanesine tek başımıza ve sadece bir el kamerasıyla girdikten sonra başımızdan geçen olayları anlatır.

Oyunun çok tutulmasının ardından yapımcı firma Red Barrels Games oyun severlere 2014 yılında Whistleblower adlı bir DLC sundu. Outlast: Whistleblower’ da ise Outlast deki karakterimize gizemli mail’ i atan Waylon Park isimli, Murkoff tesislerinde yazılım mühendisi olarak çalışan karakteri oynuyoruz.

İlk oyun ve DLC sayesinde oldukça ilgi gören Outlast serisinin en son oyunu olan Outlast 2’ nin çıkış tarihi ilk olarak 2016 yılında çıkması bekleniyordu. Hatta 2016 yılının en çok ve merakla beklenen oyunları arasında yerini almıştı. Ne yazık ki oyunun çıkış tarihi 2017 yılına ertelenmişti. Sonunda Outlast 2’ nin çıkış tarihi 25 Nisan 2017 olarak kesinleşti.

Outlas 2’ nin Minimum sistem gereksinimleri şöyle:

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits

İşlemci: Core i3-530

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: 1GB VRAM NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeaon HD 4xxx

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Outlast 2 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimi hakkında yorumlar

  • Bülent | 11:06:54 | 31/Temmuz/2017 |

    minimum sistem özellikleri çok iyi

Outlast 2 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimi hakkında yorum yaz