• Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

21 Mart 2017'de Amerika'da, 23 Mart'ta Avrupa'da Microsoft Xbox One, Sony PS4 ve PC platformları için satışa sunulacak yapım, inanılmaz yenilikler ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Bioware’in son mucizesi Mass Effect Andromeda ile birlikte oyun severler oldukça tatmin olmuş durumdalar. Komutan Shepard’ın, son oyunla Mass Effect üçlemesindeki rolü son bulmakta.

 16 Mart'ta EA Access üzerinden oyunu deneme fırsatı bulacak oyun severler, bambaşka ve yepyeni bir baş karakterle buluşacaklar. Daha önceki öncü ürünlerdeki “Reaper” adıyla bilinen galaksi yok eden uzaylı türü yine oyun severlerin baş düşmanı olacak. Oyun, Andromeda Galaksisinde geçmesi nedeniyle, son sürümün Andromeda adını alması gayet manidar görünmekte. Son uygulamayla birlikte daha önce olduğu gibi, heyecanlı, keşfetme arzusu ve sürprizlerle dolu bir atmosfer yaratılmakta. Hatta oyun ilk üçlemedeki tüm öğeleri çok daha heyecanlı hale getirerek oyun severlerin beğenisine sunmakta. Yapımın önerilen sistem gereksinimleri ve asgari sistem gereksinimleri ise şu şekilde: 

Asgari Sistem Gereksinimleri: 

İşlemci: Core i3-560 3.3GHz or Phenom II X4 805 Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 280 (2 GB) 

Saklama alanı: 35 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 650 Ti veya Radeon HD 6850 (1 GB) 

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit 

Önerilen Sistem Gereksinimleri İşlemci: Intel Core i5 4430 3.0 GHZ veya Phenom II X6 1090T AMD İşlemci Bellek: 8 GB 

Ekran Kartı: GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 280 (2 GB) 

Saklama alanı: 35 GB ​

Electronic ve Arts-Bioware ortaklığıyla geliştirilen bu oyunun, Ultra seçenekleri ise şimdiye kadar gün yüzüne çıkmış değil.

Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri hakkında yorum yaz