• iPhone 7 Plus Retro Edition Görücüye Çıktı

 Tüm dünya bir yandan iPhone 8'i beklerken, Apple kullanıcıları yeni bir iPhone modeline kavuştu. Apple tarafından nostalji severlere hitap edeceği düşünülen iPhone 7 Plus Retro Edition tanıtıldı ve şaşırtıcı bir fiyatla piyasaya çıkmış oldu. Piyasadaki akıllı telefon modellerine yaptığı modifiyeler ile tanınan Colorware tarafından tasarlanan İPhone 7 Plus Retro Edition, sadece tasarım açısından baz modelden farklılık göstermekte. Nostaljik tasarımları sevenlerin ilgisini çekmeyi planlayan Colorware şirketi tasarladığı bu yeni iPhone 7 Plus modelinde Apple’ın eski renkli logosunu kullanmayı tercih etmiş ve bu sayede eski tasarım dilinden esinlendışını göstermiş. Apple logosu telefonun yine arka kısmında ancak bu sefer renkki bir yapıya sahip. iPhone 7 Plus’ın 256 GB’lık sürümü olan Retro Edition bu özel tasarımın yanında teknik özellik bakımında Apple’ın modelinden hiçbir fark göstermiyor.

Tasarımın Yanında Tek Farkı Yüksek Fiyatı

İPhone 7 Plus Retro Edition'ın tanılmasıyla birlikte 1899 dolar fiyat etikeyle raflardaki yerini almış oldu. Apple’ın yeni çıkan kablosuz kulakları AirPodsları renklendiren Colorware şimdi de iPhone 7 Plus retro versiyonunu tanıttı. Orijinal 1980 Mac’inin klasik görünümünü sevenler bir tutku ve vazgeçilmez olan yeni iPhone 7 Plus sanat severlerin ve kullanıcıların dikkatini üzerine çekecek gibi görünüyor. Piyasa da normal şartlarda 256 GB‘lık iPhone 7 Plus modelinin 969 dolar olduğu düşünülürse, sadece tasarımdan kaynaklanan farklılığa 1000 dolara yakın bir ücret ödeneceği sonucu çıkmakta. Yine de telefonun bu yeni modelinin baz modellerden bir hayli farklı olduğu ve güzel göründüğünü de belirtmekte fayda var.

Ayrıca İPhone severlerde İPhone 8'in piyasaya çıkmasıyla birlikte, kablosuz şarj özelliği başta olmak üzere birçok yeniliğe kavuşacaklar.

iPhone 7 Plus Retro Edition Görücüye Çıktı hakkında yorumlar

  • Burhan | 11:04:32 | 31/Temmuz/2017 |

    bence bu görünüşte bir telefon yapmamalılar.

iPhone 7 Plus Retro Edition Görücüye Çıktı hakkında yorum yaz