• LG G6 Plus  geliyor!

 LG G6+ geliyor!

 

LG'nin en yeni amiral gemisi G6, güncellenmiş sürümüyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. LG G6'nın daha da güçlendirilmiş versiyonu LG G6+, Bakalım LG G6+ bizlere neler sunuyor.

 

LG, aşağı yukarı üç ay önce satışa sunulan amiral gemisi LG G6'nın daha da güçlendirilmiş versiyonunu satışa çıkaracağını bir süre önce açıklamıştı. LG G6+, yeni yazılımı ve LG G6’ya göre daha güçlü özellikleriyle duyuruldu.

LG G6 ile aynı tasarıma sahip olacak olan LG G6+, G6 ile aynı model işlemciyi kullanıyor. Depolama alanı iki kat büyültülerek 128 GB'a çıkarılan cihazda, Ram’de 4 GB’dan 6 GB RAM’a yükseltiliyor. Ayrıca LG G6+ modeliyle kablosuz şarj özelliği de getiriyor.

Yeni renkler ile birlikte gelen LG G6+ artık mavi, siyah veya altın rengi olarak da bulunabilecek.

Donanım kısmında son olarak cihazın özel B&O kulaklık ile birlikte kullanıcılara sunulacağı duyuruldu. Ama kulaklıkların cihaz fiyatına etki edip etmeyeceği merak edilen konular içerisinde.

 

 

LG G6 ve G6+ için güncelleme geliyor!

Yazılım kısmına baktığımızda ise LG G6 ve G6+’a yakın zamanda yüz tanıma özelliğini de içeren bir dizi güncelleme gelecek gibi görünüyor. Yüz tanıma özelliğiyle birlikte kullanıcıların telefonu sadece yüzlerine tutarak tuş kilidini açmaları mümkün olacak ve kullanıcılar içinde ekstra güvenlik sağlayacağı da düşünülüyor.

Başka bir yeni özellik ise Düşük Güç Kullanımı ile işlemcinin sensörlerden veri toplayarak enerji kullanımını optimize etmesi ve batarya kullanımında iyileştirmeler amaçlanıyor.

Bu iki özelliğe artı olarak ise cihazın sesinde iyileştirmeler ve telefon görüşmelerini otomatik kayıt etme seçeneği gibi birçok yenilik karşımıza çıkıyor.

G6+'nın dünya genelinde ne zaman satışa çıkarılacağı veya güncellemenin yayınlanma tarihi henüz kesin olarak belli değil. Ancak LG G6+ önümüzdeki ay Güney Kore'de satışa sunulması planlanıyor.

LG G6 Plus geliyor! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

LG G6 Plus geliyor! hakkında yorum yaz