• Far Cry 5 bekleyenlere kötü haber!

 Far Cry 5 bekleyenlere kötü haber!

 

Ubisoft, E3 2017 öncesinde sürpriz bir şekilde Far Cry 5’i tanıtmıştı. Yapımcı şirket bununla da kalmayıp, oyun hakkında önemli bilgileri oyun severlerle paylaşmıştı. Far Cry 5 için sabırsız bir bekleyiş sürerken, oyunla ilgili ortaya çıkan yeni bir detay hayranları inanılmaz bir hayal kırıklığına uğrattı.

 

Arkadaşlarımızla oyun oynamak istememizin önemli bir sebebi var; beraber ilerleyebilmek. Far Cry 5 ise beraber oyun oynarken alacağınız keyfin üzerine resmen turp sıkmaya hazırlanıyor.

 

Far Cry 5 co-op sorunu!

Far Cry 5 arkadaşınız ile senaryoda ilerlemenize izin verecek. Ama bu keyif dolu anlar oyununuza geri döndüğünüzde sona ermiş olacak.

Far Cry 5 oynarken beraber görev yapmak diye bir şey olmayacak. Eğer arkadaşınızın oyununda bir görevi tamamlar veya ilerleme kaydederseniz, tamamladığınız bu görevler sadece arkadaşınızın oyunu için geçerli olacak. Saatler bile harcasanız kendi oyununuzla ilgili herhangi bir aşama ilerletememiş olacaksınız.

Yıllardır son derece güzel işleyen yüzlerce oyunun gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği bu olayı Far Cry 5'in yapamıyor veya yapmıyor olması Far Cry’ı bekleyen oyun severleri üzecek gibi.

GameStar tarafından hazırlanan bir video ile ortaya çıkan bu olay Reddit ve Ubisoft Forumlarında ortalığı ayağa kaldırdı, Ubisoft tarafında henüz bir açıklama ve doğrulama gelmedi. Multiplatform olarak geliştirilen Far Cry 5 2018 senesinin ilk çeyreğinde PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Far Cry 5 bekleyenlere kötü haber! hakkında yorumlar

  • Arda | 10:38:54 | 31/Temmuz/2017 |

    Ubisoft tan ümidimi kesmiş durumdayım .

Far Cry 5 bekleyenlere kötü haber! hakkında yorum yaz