• Galaxy Note 8’in Çıkış Tarihi Açıklandı!

 

Galaxy Note 8’in Çıkış Tarihi Açıklandı!

 

Samsung’un özellikleriyle efsaneleşen serisi büyük krizler atlattı fakat Note 8 cihazıyla daha da güçlü bir şekilde gelmeye hazırlanıyor. Samsung’un bu yıl içerisinde çıkartacağı ikinci amiral gemisi olarak piyasaya süreceği Galaxy Note 8 23 Ağustos 2017’de yapılacak lansmanla kullanıcıya sunulacak.

En büyük akıllı telefon üreticisi ve Android dünyasının lideri olan Samsung, bir diğer üst düzey cihaz serisi olan Galaxy Note ’un 8. cihazını artık tüm dünyada satışa sunmaya hazır durumda. 

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Note 7’de büyük sorunlar yaşayan Samsung, müşterilerden gelen patlama şikayetleri sonrası Note 7 cihazlarını toplamaya karar vermişti ve bu durum ciddi zararlar doğurdu Samsung için. Note 7 krizinin ardından hem bu krizin yaralarını sarmaya hem de yeni bir amiral gemisi daha çıkartmaya hazırlanan firma Galaxy S8’i çıkarmıştı. Bu cihaza gelen olumlu yorumların sonrasında, Galaxy Note ’in piyasaya çıkması o kadar da uzun sürmeyecek. Firma "Daha büyük şeyler yapın" görselini paylaşarak tarih verdi. Samsung, 23 Ağustos'ta dünyanın her yerinde Galaxy Note 8’in paket açılışını gerçekleştirecek.

Samsung’un asıl çabası Apple’ın neredeyse tamamlamış olduğu iPhone 8’i piyasaya sürmeden önce Note 8’i raflara yerleştirmek. Samsung cihazın bataryalarının dünyanın en iyisi olduğunu iddia ediyor. Bu konuda da mutlaka lansmanda açıklamalarda bulunup kitlelerin yüreğine su serpmelerini bekliyoruz. Ayrıca söz rekabetten açılmışken, Samsung’un iPhone 8’in ekranını ve sonraki iPhone’ların işlemcilerini üreteceğini belirtelim.

Galaxy Note 8'de 6,3 inç büyüklüğünde ekran, Snapdragon 835 işlemci, 6GB RAM ve Samsung için bir ilk olan 12 MP’lik çift arka kamera yer alacak. Ayrıca 3300 mAh batarya ve elbette S Pen olacak. 

Galaxy Note 8’in Çıkış Tarihi Açıklandı! hakkında yorumlar

  • Civan | 11:39:35 | 31/Temmuz/2017 |

    note 7 den sonra ümidimi kestim

Galaxy Note 8’in Çıkış Tarihi Açıklandı! hakkında yorum yaz