• PES 2018

 PES 2018'in beta sürümü yayınlandı!

 

Üretici firma Konami'nin her yıl olduğu gibi bu yıl da piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2018'in betası tüm kullanıcılara sunuldu.

Konami tarafından hazırlanan ve 14 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülecek Pro Evolution Soccer 2018'in beta süreci başladı. Açık betaya erişim 31 Temmuz’a kadar devam edecek, Açık betaya erişmek isteyen PlayStation 4 kullanıcılarının PlayStation Plus üyeliği olması zorunluluğu bulunmuyor ama Xbox kullanıcılarının Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmaları gerekmektedir.

 

Betada neler yer alıyor?

Pro Evolution Soccer 2018'in herkese açık betası oldukça kısıtlı olarak oyunculara sunulmuş durumda. Seçilebilir iki takım, bir stadyum, iki farklı saat dilimi ve yine iki farklı hava durumu beta içerisinde bulunuyor.

Oyuncuların beta sürecinde seçebileceği takımlar ise milli takımlar düzeyinden belirlenmiş ve bu takımlar da Brezilya ve Fransa milli takımları. Konami'nin neden bu iki milli takımı tercih ettiği ise bir başka merak konusu.

Betayı ilginç kılan tek özellik ise 1'e 1 oynanışın dışında üç kişiye karşı üç kişinin de maç yapabilmesine imkan sağlaması. Üretici firma Konami'nin beta sürecinde oluşabilecek sorunların farkında olduğunu ve bu sorunların beta sürecinin ardından tamamen ortadan kaldırılacağını açıkladı, beta süreci 31 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini tekrar belirtmekte fayda var.

PES 2018'in beta sürümü yayınlandı! hakkında yorumlar

  • Barış | 10:25:40 | 31/Temmuz/2017 |

    Fifa 2018 ve Pes 2018 i heyecanla bekliyorum.

PES 2018'in beta sürümü yayınlandı! hakkında yorum yaz