• Playstation Plus

 

Playstation Plus'ın Ağustos 2017 Oyunları Belli Oldu.

Sony her ay olduğu gibi bu ay da, kalabalık bir liste ile Abonelerini sevindirecek gibi duruyor. Sony Interactive Entertainment, ağustos ayında PlayStation Plus abonelerinin kullanımına sunacağı ücretsiz PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyunlarını açıkladı.

 

Sony geçtiğimiz ay abonelerine Until Dawn ve Game of Thrones gibi önemli yapımlar sunan Sony, Playstation Plus aboneliği olan oyuncuların kullanımına sunacağı yeni oyunları resmi olarak duyurdu. PS Plus Ağustos ayı oyunlarına baktığımızda da aboneleri güzel oyunların beklediğini görüyoruz.

 

Listenin en önemli yapımı PlayStation 4 kullanıcıları için Ağustos ayında, açık dünyada aksiyona dayalı oynanışıyla büyük beğeni toplayan Just Cause 3 oluyor. Rico Rodriguez'i kontrol edeceğiniz oyunda tam anlamıyla aksiyonu hissedeceksiniz. En az onun kadar iddialı olan bir diğer oyun ise Freedom Cry. Assassin's Creed IV: Black Flag'in genişleme paketi olarak sunulan ve oynamak için ana oyunu gerektirmeyen oyun, Ağustos ayında bedava olarak Playstation Plus abonelerine verilecek.

 

Playstation Plus'ın Ağustos 2017'de vereceği oyunlara ait tam liste ise şu şekilde;

 

PlayStation 4

 

Just Cause 3 (Square Enix)

Assassin’s Creed: Freedom Cry (Ubisoft)
Downwell (Devolver Digital)

 

PlayStation 3

 

Snakeball (SIE)

Super Motherload (XGen Studios)

 

PS Vita

 

Downwell (Devolver Digital)

Level 22 (Moving Player)

Playstation Plus'ın Ağustos 2017 Oyunları Belli Oldu. hakkında yorumlar

  • Ahmet | 10:23:34 | 31/Temmuz/2017 |

    Playstation yerine PC almak daha mantıklı.

Playstation Plus'ın Ağustos 2017 Oyunları Belli Oldu. hakkında yorum yaz