• Meizu M5 Note

Çinli telefon şirketi Meizu'nun, geçtiğimiz günlerde 2016 yılı için hazırladığı akıllı telefon tanıtımı ile ilgili program sızdırılmıştı. Bu da Meizu'nun akıllı telefonu Meizu M5 Note'un, söylentilerde geçtiği gibi Kasım'da değil, Aralık'ta tanıtılacağını ortaya koymuştu. Ancak şirketin geçtiğimiz günlerde yayınladığı davetiye, bu soruya ışık tuttu ve Meiuz M5 Note'un tanıtılacağı tarihe kesinlik kazandırdı.

Çinli telefon şirketi Meizu tarafından yayınlanan tanıtım videosu, telefonun 6 Aralık'ta tanıtıma sunulacağını gösteriyor. Tanıtım videosunda yer alan bir diğer ilginç detay ise, Meizu M3 Note modelinden bahsedilmesi. Çinli telefon şirketi, bu modeli ile ilgili bilgi veriyor ve telefonun şu ana kadar 20 milyonun üzerinde üretildiğini açıklıyor. Bunun yarı sıra, Meziu'nun Meizu M3 Note adlı akıllı telefon üretimini, yeni modeli olan Meziu M5 Note'un tanıtımının ardından durduracağı kesinleşti.

Meizu M5 Note'un Özellikleri Neler?

Şirketin tanıtımını yapacağı yeni modeli Meizu M5 Note, 5.5 inç Full HD ekrana sahip olacak. Ayrıca cihazın, MediaTek Helio P10 işlemci ile geleceğini belirtelim. Cihazın diğer özelliklerine göz atıldığında 3GB RAM ve 32 GB RAM yapılandırmasına sahip olacağı, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini barındırdığını ve 13MP'e 5MP kamera ile geleceği kesin bilgiler arasında yer alıyor.

Meizu M5 Note'un Tanıtım Tarihi ve Özellikleri hakkında yorumlar

  • Gürbüz | 13:57:17 | 31/Temmuz/2017 |

    meizu zaten iyi bir marka

Meizu M5 Note'un Tanıtım Tarihi ve Özellikleri hakkında yorum yaz