• Yeni Özellikleriyle LG G6  Duyuruldu!

 

Yeni Özellikleriyle LG G6+ Duyuruldu!

 

LG'nin yeni amiral gemisi G6+ eski sürümün üzerine ne gibi teknolojiler ekledi, hep beraber inceleyelim.

 

LG kısa süre önce yeni amiral gemisi olacak G6+’ı duyurdu. LG G6+ olarak duyurulan modeli, G6’nın modelinin üzerine birçok yeni özellik ekliyor. Bu özelliklere incelediğimizde en dikkat çekici detay G6’da bulunmayan kablosuz şarj desteğinin geldiğini görüyoruz. Bununla beraber 32-bit Hi-Fi Quad DAC ses desteği de telefonla birlikte sunulan özellikler arasında olacak.

 

İki ayrı renk seçeneği ile sunulan LG G6+'da deniz mavisi ve terra altın rengi mevcut olacak. Bu renkler haricinde yeni renklerin gelip gelmeyeceği şu anda merak konuş olmaya devam ediyor. Tahminlerimiz siyah tonlarında farklı bir renk olacağı yönünde.

 

Telefonun bir diğer özelliğini ele aldığımızda, daha önceki modelinde olduğu gibi IP68 sertifikası ile geldiğini görüyoruz. Bu sertifika, telefonun 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suya dayanabildiği anlamına gelmektedir.

 

LG G6’da olan Snapdragon 821 işlemcinin Snapdragon 835’e yükseleceğini düşünüyorduk, ancak ne yazık ki böyle bir şey gerçekleşmedi. Ama telefonun eski modelinde olan 4GB RAM’i 6GB’a yükseltilmiş durumda.

 

Telefonun fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı konusunda net bir bilgi yok, ancak bu ay içerisinde Güney Kore’de satışa sunulacağı düşünülüyor.

Yeni Özellikleriyle LG G6+ Duyuruldu! hakkında yorumlar

  • Emir | 11:52:54 | 31/Temmuz/2017 |

    lg ye güvenim sonsuz

Yeni Özellikleriyle LG G6+ Duyuruldu! hakkında yorum yaz