• Huawei Mate 10 ile Çerçevesiz Ekran Akımına Katılıyor!

 Huawei Mate 10 Çerçevesiz Ekran Akımına Katılıyor!

Huawei Mate 10 için ilk resmi bilgiler şirket CEO'su Richard Yu tarafından açıklandı. Yu'nun açıklamalarına göre Mate 10 her yönden kullanıcıları etkilemeyi başaracak.

Huawei'nin yeni amiral gemisi olacak olan phablet sınıfı telefonu Huawei Mate 10, ekran kasa oranı ile de ön plana çıkacak. Yeni nesil akıllı telefonlar arasında yeni akım olan yüksek ekran kasa oranı özelliğinden Mate 10 da etkilenecek gibi duruyor.

Huawei Mate 10 ön yüzü tamamen ekrandan oluşması planlanıyor!

Huawei CEO'su Richard Yu ile yapılan bir röportaj ile birlikte Mate 10'nun belli başlı özellikleri ortaya çıkmış durumda. 2017 sonuna damga vurması beklenen cihazın ön yüzünde neredeyse hiç çerçeve olmayacak. CEO'nun açıklamalarına göre ön yüzü tamamen ekrandan oluşacak olan Mate 10, yepyeni bir trend oluşturacak.

Çerçevesiz Mate 10 dedikoduları aslında Temmuz ayının başları itibariyle kulaktan kulağa dolaşmaya başlamıştı. Cihazda işlemci olarak yeni geliştirilen Kirin 970 bulunacağı ilk konuşulan konular arasında. Yu bu bilgiyi doğrulamadı, ama daha fazla batarya gücü üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Kendisinin verdiği açıklamalar sadece ekranla sınırlı değil. Daha uzun pil süresinin yanı sıra, daha hızlı şarj olabilecek olan Huawei Mate 10, fotoğraf çekme konusunda da Apple'ın yeni iPhone'u ile yarışacak. Şirket CEO'su doğrulamasa da, bu özellikler yepyeni bir işlemcinin en büyük habercisi.

Mate 9 zaten kamera tarafında herkesin sevgilisi olmuşken, Yu'nun bu sözleri üzerine insan heyecanlanmadan edemiyor.

Huawei Mate 10 ile Çerçevesiz Ekran Akımına Katılıyor! hakkında yorumlar

  • Haydar | 11:30:49 | 31/Temmuz/2017 |

    huawei yi hiç sevmiyorum

Huawei Mate 10 ile Çerçevesiz Ekran Akımına Katılıyor! hakkında yorum yaz