• Xiaomi

 Xiaomi'den Çerçevesiz Ekran!

Çinli üretici Xiaomi'nin Yakında çıkaracağı Xiaomi Mi Mix 2'nin tüm amiral gemilerine örnek olması bekleniyor. Neredeyse tamamı çerçevesiz olacak telefonun kesin özellikleri henüz açıklanmasa da çerçevesiz akıllı telefonların yeni bir çığır açacağı kesin.

Bu senenin en çok konuşulan modası kesinlikle 'çerçevesi az olan telefon' diyebiliriz. Galaxy S8 ve LG G6 ile başlayan bu furya, Galaxy Note 8 ve iPhone 8 ile devam edecek gibi duruyor. Akıllı telefon satışlarında önemli bir Pazar payı bulunan ünlü akıllı telefon üreticilerinin arasından her zaman sıyrılarak kendisine Pazar payı bulmayı başaran Xiaomi, çerçevesiz telefon furyasına ihtişamlı bir giriş yapacak gibi duruyor.

Xiaomi’nin yakında duyuracağı amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 2 ile çerçevesiz ekran ismini yeniden tanımlayacak Çinli şirket, neredeyse %100 yakın ekran - gövde oranı sunacak. Tabi olaya gerçekçi olmak gerekirse böyle bir ihtimal pek yok. Bu yüzden %100 ekran yerine %98 veya 99 olabilir.

Bu oranlarla bile en başarılı ekran - gövde oranına sahip olan Galaxy S8’e fark atacak Xiaomi Mi Mix 2’nin hakkında en net bilgiler, IFA 2017’de duyurulacak. Galaxy S8’de bulunan %83’lük ekran - gövde oranını katlayarak ulaşılması zor bir başarıya imza atacak Xiaomi Mi Mix 2’nin Snapdragon 835’le gelmesi beklenirken, RAM kapasitesinin 6 GB olacağı konuşuluyor.

Telefonun en merak edilen özellikleri arasında böyle bir ekrana nasıl ve ne kadar güç vereceği bulunuyor. Yapılan tahminlere göre 4.500 mAh gibi üst düzey bir batarya ile çıkacak Xiaomi Mi Mix 2’nin bu özelliklerle birlikte normal olarak fiyatının piyasanın biraz üstünde olacağı konuşuluyor. Edinilen bilgilere göre Xiaomi Mi Mix 2’nin fiyatı 750 dolar olacak.

Xiaomi'den Çerçevesiz Ekran! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Xiaomi'den Çerçevesiz Ekran! hakkında yorum yaz