• Hootsuite Tüm Sosyal Hesaplarınızı Yönetin

Hootsuite kullanmış olduğunuz akıllı mobil cihazlar için ortaya çıkarılmış bir sosyal medya düzenleme aracıdır. Yani sosyal medya da birden fazla hesabınız var ise ( facebook, twitter, instagram, linkedin, Google+ vb. gibi ) bu hesaplarınızın hepsini bir yerden yönetebilirsiniz.

    Sahip olduğunuz sosyal medya hesaplarınızı bu uygulama sayesinde paylaşımlarınızı pratikleştirerek düzenli bir şekilde paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hootsuite programının birçok pratik ve işe yarayan özellikleri vardır. Bunlardan biri de sosyal medya üzerinden yapacak olduğunuz paylaşımları zamanlayarak otomatik bir şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekir ise siz sabahın geç saatlerinde uyanıyor olsanız dahi yaptığınız ayarlama ile “ günaydın “ mesajınız sabah saat 8 veya istediğiniz saatte paylaşabilirsiniz. Bir diğer özellik ise yapmış olduğunuz paylaşımların hangi saatlerde ne kadar takip edildiğini bu uygulama sayesinde görme imkanına sahip olabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımları tekrar düzenlemek size kalmış bir iş. Hootsuite uygulaması ile sahip olduğunuz sosyal medya hesaplarını kontrol edeceğiniz birçok hesap bulunur. Bunlar arasında facebook, instagram, twitter, Google+ gibi daha birçok hesaptan oluşan toplam 35 sosyal ağ bulunur. Bütün bu sosyal medya ağlarını hootsuite programı ile bir panelden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

   Hootsuite uygulamasını internet tarayıcınız üzerinden de kullanabilirsiniz veya mobil cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle kaydolmak gerekir. Kaydolma işleminden sonra uygulamaya giriş yaparak istediğiniz sosyal medya hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Hootsuite Tüm Sosyal Hesaplarınızı Yönetin hakkında yorumlar

  • Salih | 13:26:33 | 08/Ağustos/2016 |

    Hayatı kolaylaştıracak bir uygulama fakat ne kadar güvenilir tartışılır :

Hootsuite Tüm Sosyal Hesaplarınızı Yönetin hakkında yorum yaz