• Facebook, YouTube, Twitter ve Gmail Arka Planını Siyah Yapın

Google Chrome için gelen ve Facebook, Youtube, Gmail ve Twitter için geliştirilmiş bir eklenti sayesinde, bu sitelerin görüntüsünü değiştirme şansınız olacak. Bu eklenti ile birlikte sitelerin temasını ''Siyah'' renge dönüştürebilirsiniz.

Google Chrome adlı web tarayıcısı için geliştirilen Darkness eklentisi sayesinde, popüler sosyal paylaşım siteleri Twitter ve Facebook ve bunun yanı sıra, YouTube ile Gmail görüntüsünü değiştirmek mümkün. Bu siteleri Siyah tema ile değiştirerek, bambaşka bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Darkness eklentisinin PRO sürümünü elde ettiğinizde ise, siyah temanın yanında daha farklı tema seçeneklerine de sahip olabiliyorsunuz. Darkness eklentisinde bulunan Iceberg adlı tema ve PRO sürümde yer alan Material Design ile Tomorrow adlı temalar ile, toplamda 3 farklı tema kullanma seçeneğiniz bulunuyor. Özellikle Facebook kullanıcıları için önerilen Material Design adlı tema, görsel iyileştirmeler ile birlikte geldiği için, sosyal paylaşım sitesine gerçekten farklı bir görünüm kazandırıyor.


Darkness adlı eklentiyi indirmek için tıklayın

Facebook, YouTube, Twitter ve Gmail Arka Planını Siyah Yapın hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Facebook, YouTube, Twitter ve Gmail Arka Planını Siyah Yapın hakkında yorum yaz