• Instagram da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram'da bireysel veya kurumsal kullanıcılar paylaştıkları gönderileri belli bir zaman aralığına yayarak veya daha önceden "x" bir saate zamanlayarak paylaşmayı tercih edebilmektedir. Ancak Instagram'ın mevcut özellikleri ile gönderi zamanlama mümkün değilken kullanılan özel programlar ile gönderi zamanlama yapılabilmektedir.

 Sosyal medyanın genelinde gönderi zamanlama özelliği olsa da Instagram gibi sosyal medyalara destek sağlayan Buffer, yardıma koşuyor. Program kendi sistemi üzerinden zamanlama yapılmasına imkan veriyor. O nedenle zamanlama için bu programın kullanımı gerekli oluyor.

 Instagram'da zamanlama yapmak isteyenler Buffer resmi web sayfasına giriş yaparak ardından üyelik girişi gerekiyor. Daha sonra da sistem üzerinden Instagram girişi yaparak Buffer için yetki vermeniz yeterli oluyor. Bu şekilde paylaşımların Buffer aracılığıyla kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi mümkün olabilmektedir.

 Yetki vermenizin ardından kullandığınız cihazınıza Buffer uygulamasını indirmeniz gereklidir. Program kapsamında size gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Bu şekilde Instagram paylaşımlarınızı akşam 20:00'da Buffer'a yükleyerek sistemin bu gönderinizi sabah 06:00'da paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır? hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Instagram da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır? hakkında yorum yaz