• YouTube a Canlı Televizyon Yayını Özelliği Geldi !

 Dünyadaki en büyük video izleme sitesi YouTube, yaptığı yeniliklere bir tanesini daha ekledi. YouTube, ABD’deki bazı televizyon kanallarını canlı olarak yayınlamaya başlayacağını duyurdu. YouTube TV adı verilen yeni hizmet sayesinde kullanıcılar ABD’deki ESPN, ABC, NBC, CBS ve FOX kanallarına ek olarak onlarca bölgesel haber, kablolu televizyon ve spor kanalını izleyebilecekler.

YouTube’dan yapılan açıklamada kullanıcıların YouTube TV sayesinde söz konusu kanalların programlarını cep telefonu, tablet ve bilgisayarların hafızalarından bağımsız olarak sınırsız ölçüde kaydedebileceği aktarıldı. Kaydedilen programlar 9 ay süresi boyunca istenildiği zaman izlenebilecek.

YouTube Tv’ye Android ve İOS ile uyumlu olan tabletlerin ve cep telefonlardan girilebileceği duyurulurken, Google Chromecast’e sahip olan kullanıcıların tüm bunlara ek olarak televizyonlarında da YouTube TV hizmetinden faydalanabileceği bilgisi verildi.

YouTube Red Originals’ın filmleri ve dizilerinden de ücretsiz olarak faydalanabilecek olan kullanıcılar, tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için aylık 35 Dolar ücret ödeyecekler. Yapılan açıklamada YouTube TV’nin çok yakında kullanıcılara sunulacağı bildirildi. 

YouTube a Canlı Televizyon Yayını Özelliği Geldi ! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

YouTube a Canlı Televizyon Yayını Özelliği Geldi ! hakkında yorum yaz