• Gangnam Style Koltuğu Kaptırdı!

 Gangnam Style Koltuğu Kaptırdı!

 

Son 5 senenin çok izlenilen YouTube videosu unvanını elinde tutan Gangnam Style, liderlik koltuğunu başka bir müzik videosuna kaptırdı.

YouTube dünyası ilk kurulduğu günden bu yana birçok yenilik ve rekora ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu sefer kırılan rekorun konusu ise son birkaç yıldır en çok izlenme sayısına sahip YouTube videosu unvanını elinde bulunduran Güney Koreli sanatçı Psy koltuğu kaptırdı.

Gangnam Style artık en çok izlenen YouTube videosu değil!

Evet, bir devir daha son buldu ve bir zamanlar dünyayı çalkalayan Gangnam Style artık 2. En çok izlenen YouTube videosu ünvanına sahip. İlk sırayı ise Hızlı ve Öfkeli film serisini takip edenlerin yakından bildiği parça 2015'te, ‘Fast and the Furious' (Hızlı ve Öfkeli) filminin yıldızı Paul Walker'ın anısına yayınlanmıştı.Wiz Khalifa - See You Again” müzik videosu almış durumda.

Şuan için 2.895.111.556 YouTube görüntülenmesine sahip Gangnam Style, liderliği 2.898.370.840 YouTube görüntülenme sayısıyla “Wiz Khalifa - See You Again“ müzik videosuna kaptırmış ama Wiz Khalifa’nın müzik videosu bu ünvanı elinde fazla tutamayacak gibi görünüyor. Çünkü dünya çapında çok hızlı bir şekilde popüler olan ve halen ilgi çekmeye devam eden yeni “Luis Fonsi – Despacito” müzik videosu şimdiden 2.490.957.209 YouTube görüntülenme sayısına ulaşmış durumda. Yani önümüzdeki günlerde YouTube’da en çok izlenen video ünvanının değişmesi içten bile değil.

Gangnam Style Koltuğu Kaptırdı! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Gangnam Style Koltuğu Kaptırdı! hakkında yorum yaz