• WhatsApp Durum Güncellemesi

 Her geçen gün yeniliklerin kullanılmaya başlandığı Whatsapp programında, yine bir yenilik daha karşımıza çıkıyor. Bu da durum güncellemelerinin yapılmasıyla mümkün hale gelmektedir. Kişilerin durum güncellemesi yapmaları halinde ne gibi avantajları elde edebileceklerine dair önemli detayları sizlerle paylaşacağız. Böylece Whatsapp durum güncellemesi nedir ve nasıl kullanılır gibi soruların yanıtlarını da öğrenmiş olacaksınız.

Whatsapp Durum Güncellemesi nedir ve nasıl kullanılır?

Whatsapp kişilerinizle durum güncellemelerinizi paylaşabilmek için fotoğraf, video veya GİF’leri düzenleme imkanınız bulunuyor. Bu yaptığınız durum güncellemeleri 24 saat içerisinde otomatik olarak siliniyor.  Gün içerisinde nerede olduğunuzu veya ne yaptığınızı paylaşabilir, bununla ilgili gizlilik durumunu ayarlayabilirsiniz. Kimlerin görmesini istediğinizi belirtmek için, sizler de hemen Whatsapp güncellemelerini gerçekleştirdikten sonra yenilikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın videolarını, resimlerini ve yazılı paylaşımlarını takip edebileceğiniz bu bölüm sayesinde oldukça eğlenebileceksiniz. Ortaya oldukça renkli görüntülerin çıktığı Whatsapp Durum güncellemeleri ile ilgili deneyimlerinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Whatsapp’a giriş yaptıktan sonra Durum sekmesi ile eklemek için bir dokunuşta bulunarak videolarınızı hazırlamaya başlayabilir veya fotoğraflarınızı seçerek düzenleyebilirsiniz.

WhatsApp Durum Güncellemesi hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

WhatsApp Durum Güncellemesi hakkında yorum yaz