• Türk korku oyunu No70 Eye of Basir Steam de!

 

Türk korku oyunu No70: Eye of Basir Steam'de!

 

Türk oyun stüdyosu Oldmoustache Gameworks tarafından geliştirilen gerilim türündeki yeni yapım No70: Eye of Basir, Steam'deki yerini aldı. No70: Eye of Basir hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

 

Türk yapımı korku oyunu olan No70: Eye of Basir, uzun bir süredir bekleniyordu. No70: Eye of Basir'in çıkış tarihi olarak 15 Nisan'a gün veren yapımcı firma, geçtiğimiz ay bir erteleme haberi yayınlamıştı. Bu ertelemenin sebebi olarak sizlere optimizasyon problemleri olduğunu belirtmişti.

 

Bugün Türkiye saati ile saat 21.00’da resmi olarak çıkış yapacak olan No70: Eye of Basir'in çıkış fragmanınına ve oyunun steam mağaza sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No70: Eye of Basir konusu

No70: Eye of Basir; korku, macera ve bulmaca türünde bir video oyundur. Çocukluklarını babaannesiyle birlikte geçiren iki kardeş, bu evde yaşadıkları 10 yıl boyunca bazı paranormal olaylara maruz kalmışlardır. Babaannelerinin ölümünden sonra evden ayrılır ve farklı hayatlar yaşamaya başlarlar. Aradan geçen 20 yılın ardından Erhan başarılı bir arkeolog, Aras ise iyi bir kreatif direktör olmuştur. Erhan bir sabah uyandığında evinde bir şeylerin değiştiğini fark eder. Araştırma yapıp neler olduğunu anlamaya çalışırken aniden ortadan kaybolur ve kendisinden haber alınamaz. Aras, kardeşini bulmak için onun izinden gitmeye karar verir, fakat neler yaşayacağı hakkında hiç bir fikri yoktur.

 

No70: Eye of Basir sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10, 32 & 64-bit

İşlemci: Intel Core i3 4160 / AMD FX-6300

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 690 / Radeon HD 7990

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Türk korku oyunu No70 Eye of Basir Steam de! hakkında yorumlar

  • Behlül | 10:46:25 | 31/Temmuz/2017 |

    Arkadaşlar oynadım ve tavsiye ederim.

Türk korku oyunu No70 Eye of Basir Steam de! hakkında yorum yaz