• AC Origins devasa harita ile gelecek!

 AC Origins devasa harita ile gelecek!

Oyunun yönetmeni Ashraf Ismail, oyunun harita boyutu hakkında konuştu. E3 2017 kapsamında duyurusu yapılan Assassin's Creed: Origins, bugüne kadarki en büyük haritaya sahip AC oyunu olacak.

Ubisoft'un en değerli markalarından biri olan Assassin's Creed'in yeni oyunu olan Assassin's Creed: Origins'in yönetmeni Ashraf Ismail, Antik Mısır'da geçecek olan Assassin's Creed: Origins'in büyüklüğünün devasa bir boyutta olacağını belirtti.

Game Informer dergisine verdiği röportajda; Bugüne kadar en büyük harita boyutuna sahip olan Assassin's Creed IV: Black Flag'in, Havana'daki harita büyüklüğünden beri en az iki kat büyük olacağını açıkladı.

 

Oyunun görevleri de, bu devasa haritaya göre hazırlanıyor!

Her ne kadar bu büyüklük, şehrin büyüklüğünü etkilemese de, çöl ve köy alanlarının daha büyük olacağını dile getirirken, buna göre de oyunun görevlerini, Assassin's Creed: Origins'e düzgün bir biçimde uyarlayacaklarını belirtti.

Assassin's Creed: Origins, hakkında sızan ipuçları.

Oyun Antik Mısır'da geçiyor ve oyunculara tarihin en gizemli bölgelerinden birini keşfetme imkanı sunuyor. Zaman olaraksa dünyanın şekillendiği ve Suikastçı Kardeşliğinin ortaya çıktığı bir dönemi konu alıyor. Tam tarih vermek gerekirse ilk başladığımızda M.Ö 49 yılında olacağız.

Oyunun müziklerini Sarah Schachner besteliyor. Kendisi Daha önce AC Unity'nin müziklerini bestelemiş ve Black Flag için de katkıda bulunmuştu.

Oyunun Kreatif Direktörü Jean Guesdon, Origins'in saf bir aksiyon-macera oyunu ile Aksiyon-RPG çizgisinde ilerleyeceğini belirtiyor. Oyundaki her görev için önerilen bir seviye bulunacak. Birkaç seviye üzerinizdeki görev bile ölümcül olabileceği için dikkatli olmanızda fayda var.

Oyun içerisinde gizlilik esasına bağlı kalarak gerçekleştirilebilecek suikast görevleri bulunacak.

Oyuncunun başka zaman dilimlerine atlayacağı görevler olmayacak. (Unity'deki Time Anomaly görevleri gibi)

 

Assassin's Creed: Origins27 Ekim 2017 tarihinde PCSony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak. 

AC Origins devasa harita ile gelecek! hakkında yorumlar

  • Atalay | 10:40:08 | 31/Temmuz/2017 |

    AC önemli olan hikaye ve oynanış.

AC Origins devasa harita ile gelecek! hakkında yorum yaz