• GTA 5, NaturalVision Remastered Modu ile daha gerçekçi!

 GTA 5, NaturalVision Remastered Modu ile daha gerçekçi!

GTA 5'in yeni grafik modu yayınlandı. Son yılların en iyi oyunları arasında yer alan ve kırılması zor rekorlara imza atan GTA 5 her ne kadar oldukça yüksek grafik kalitesine sahip olsa da küçük dokunuşlarla oyunu çok daha gerçekçi yapabilmek mümkün.

Elon Rockstar Games şirketinin, başarılı oyunu Grand Theft Auto V’in piyasaya sunulmasının üzerinden çok uzun zaman geçmesine rağmen hala çok iyi paralar kazandırmaya devam ediyor. 80 milyondan fazla kopya satan oyun GTA Online sayesinde o kadar iyi kazanıyor ki bu durum, Rockstar Games’in yeni oyun yapmasının önüne geçiyor. Elbette oyunu başarılı kılan tek şey bunlar değil. Oyun 2013 yılında çıkmış olmasına karşın hala çok sağlam grafikleri var, ancak normal olarak günümüzde çıkan oyunların grafiklerinin altında kaldığını da söylemek lazım.

Tam da bu noktada GTA 5’in bu kadar başarılı olmasında büyük katkıları olan mod yapımcıları yine yardımlarına yetişiyor. GTA 5 NaturalVision Remastered Modu bu amaçla geliştirilmiş bir GTA 5 grafik modu olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni yayınlanan NaturalVision Remastered modu, bilgisayarınız güçlüyse GTA 5’in grafiklerini yükseltiyor ve oyundaki ortam ışıklarını yeniden işleyerek oyunu çok daha kaliteli bir görünüme ulaştırıyor.

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu ile oyundaki ışık sistemi baştan yapılandırılıyor. Hava koşulları, oyundaki renk skalası ve ortam renkleri tamamen gerçeğe uygun olarak tekrar uyarlanıyor. Bu sayede hem gece hem de gündüz çok daha doğal görüntüler oluşturuluyor.

Eğer bu tarz oyun modlarını seviyorsanız ve bilgisayarınızın sistemi bu tarz modları yürütebilecek kapasitede ise internetten hızlıca modu indirebilir ve daha sağlam grafikli GTA 5’in tadını çıkarabilirsiniz.

GTA 5, NaturalVision Remastered Modu ile daha gerçekçi! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

GTA 5, NaturalVision Remastered Modu ile daha gerçekçi! hakkında yorum yaz