• Corsair Yeni En Hızlı SSD Modelini Duyurdu!

 Corsair Yeni En Hızlı SSD Modelini Duyurdu!

PCI Express 3.0 x4 arayüzünü kullanan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD, yüksek performans arayan kullanıcılar için beklenilenden fazlasını vereceğe benziyor.

Geleneksel SATA 3.0 SSD modellerinden 5 kat daha fazla hız sunan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD performans canavarı pc kullanıcılarının erişimine sunulmuş durumda. PCI Express 3.0 x4 slotunu kullanan Corsair Neutron, sunduğu değerlerle Corsair’in şimdiye kadar satışa sunduğu en hızlı SSD olarak lanse ediliyor.

Corsair Neutron NX500 ile üst düzey performans!

400 GB, 800 GB ve 1600 GB kapasite seçeneklerine sahip olacak olan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD, 3000 MB/s sıralı okuma ve 2400 MB/s sıralı yazmanın yanı sıra, 300K/270K IOPS rastgele okuma yazma hızlarına ulaşıyor. Sıcaklık sebebiyle performans kaybı yaşamayan SSD, m.2 PCI Express NVME SSD’lere göre 20 derece daha düşük derecede çalışıyor.

Yüksek performanslı MLC NAND ve DDR3 önbellek ile donatılan NX500, TLC NAND SSD modellerine göre üst düzey verimlilik ve performans sunmasıyla da göz dolduran kullanan Corsair Neutron NX500. Hata düzeltme, dinamik aşınma düzeyleme ve gelişmiş atık veri toplama sayesinde ürünün ömrü de uzun kalıyor.

Daha fazla koruma ve kontrol isteyenler için Corsair SSD Toolbox yazılımıyla da tamamen uyumlu olan Neutron NX500 bu sayede kullanıcılarına üst düzey konfigürasyona destek, güvenli silme, disk klonlama ve firmware güncellemeleri sağlıyor. Ek olarak S.M.A.R.T. nitelikleri ve ortalama SSD sağlığını da gözlemleyebiliyorsunuz.

5 yıl garanti süresi sunulan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD modelleri Ağustos ayı sonunda piyasaya sürülecek. 400 GB model 370 avro ve 800 GB model 760 avroluk fiyat etiketine sahipken, 1600 MB model için fiyat bilgisi henüz verilmiyor.

Corsair Yeni En Hızlı SSD Modelini Duyurdu! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Corsair Yeni En Hızlı SSD Modelini Duyurdu! hakkında yorum yaz