• Gece Görüşlü İlk Akıllı Telefon: Lumigon T3

Gece Görüşlü İlk Akıllı Telefon: Lumigon T3

 Akıllı telefonlar çok farklı özellikler karşımıza çıkmaya devam ederken Danimarkalı akıllı telefon üreticisi Lumigon fark yaratacak yeni bir telefonu piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Lumigon T3 adındaki akıllı telefon, gece görüş kamerasılı ilk akıllı telefon olarak kayıtlara geçti.

 Gece görüş özelliğini arka tarafında bulunan çift kızılöteli ve LED’li 4MP kamera sahisinde sağlayan akıllı telefonun ana kamerası 13MP çözünürlüğünde ve 4K video kaydı yapabiliyor. Ön tarafta ise 5MP'lik bir selfie kamerası konumlandırılmış. 

 4.8 inçlik HD Super AMOLED bir ekrana sahip olan Lumigon T3, Gorilla Glass kaplaması ile ekranı darbelere ve çiziklere karşı da koruma özelliğine sahip. 8 çekirdekli 2.2GHz hızında çalışan MediaTek işlemcili cihaz, 3GB RAM ve 128GB depolama alanıyla da destekleniyor.  Danimarkalı üretici şirket, paslanmaz çelik ve fiberglas bileşenlerini kullanarak cihazın dayanıklılığını üst seviyede arttırmış. Suya ve toza dayanıklı geliştirilen telefon dış ortamdaki farklı şartlara da uyumlu olması nedeniyle dikkat çekecek gibi görünüyor. Haziran ayı sonunda piyasaya çıkacak olan Lumigon T3, 950 dolar civarında bir fiyata sahip olacak.

Gece Görüşlü İlk Akıllı Telefon: Lumigon T3 hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Gece Görüşlü İlk Akıllı Telefon: Lumigon T3 hakkında yorum yaz