• Apple Watch
  • LG Watch Ubrane
  • Sony SmartWatch 3

Giyilebilir teknolojinin en popüler ürünü olan akıllı saatler pek bir ilgi görüyor. Son derece zarif bilek tabanlı ekranları ile estetik açıdan büyük bir şıklığa sahip ve zaman kavramını 21. Yüzyıla uyarlayan akıllı teknoloji ürünleri olmaları nedeniyle akıllı saatlerden birkaçını tanıtmak istiyoruz. Birçok seçenek mevcut. Apple Watch, Android Wear veya Pebble gibi modellerden hangisi size daha uygun birlikte görelim.

Sony SmartWatch 3

Sony SmartWatch 3

Son derece zarif ve pil ömrü oldukça uzun olan bu ürün aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahiptir. Sony SmartWatch 3, Android Wear’ın yeni bir versiyonudur. Transflective ekran özelliği sayesinde güneş ışınlarını anında yakalar ve ekran aydınlanma sorunu böylece çözülmüş olur. Karanlıkta okuma özelliği ile ilgi çeken ürüne Bluetooth ile bağlanılsa dahi 3 gün şarj etmeden dayanabilecek bir pil ömrüne sahip. GPS özelliği ve 1 metre altında 30 dakika su geçirmeden kalabilme özelliği mevcuttur. Ancak kal hızı görüntüleme gibi özellikleri mevcut değildir. Wi-Fi bağlantısı, Android Akıllı telefon bağlantısı yapılabilir. Dokunmatik ekranı oldukça işlevseldir.

 

LG Watch Ubrane

LG Watch Ubrane

Android Wear saatleri serisinin en yenisi olan bu yuvarlak ve parlak saat. Tasarımı bakımından klasik saat modelini andırır. Su geçirmezdir ve çelik gövdesi asla paslanmaz. 1.3 inç dairesel OLED ekranı şarja bağlı kalmaksızın çalışabilir. En kötü yanı ise ortamın aydınlığına göre aydınlanma özelliği taşımıyor. Büyük bir saat olmasından ötürü geniş bilekli kişiler için daha uygun bir seçim olacaktır. Nabız sensörü, Wi-Fi ve Bluetooth mevcuttur. Sesli yanıt sistemi bulunmaktadır.

 

Apple Watch

Apple Watch

Son zamanların en çok beklenen ürünüdür. Fiyatı yukarıda bahsedilen saatlerin iki misli yani 300 Euro civarındadır. Nabız sensörü gibi Android Wear ürünleri ile benzer özellikler taşıyan bu saat oldukça kullanışlı ve şık bir tasarıma sahiptir. Ekran bileğinizi kaldırdığınız an veya ekrana dokunduğunuzda yanar. Diğer durumlarda hep sönük kalır. Pahalı olmasına rağmen gayet donanımlı ve zarif bir cihaz.

Save

En İyi Üç Akıllı Saat hakkında yorumlar

  • Nusret | 15:42:24 | 31/Temmuz/2017 |

    Akıllı saat alıcaktım zaten yardımcı olduğunuz için teşekkürler

En İyi Üç Akıllı Saat hakkında yorum yaz