• Mobil Uygulama Geliştirme Siteleri ve MobilM

Mobil uygulama geliştirmeye karar verdiyseniz ve kod bilginiz yoksa sizin için en uygun olanı iyi bir mobil uygulama geliştirme kanalına başvurmak olacaktır. Ancak birçok mobil uygulama geliştirme sitesi mevcut. Bunlardan hangisi güvenilir? İyi bir mobil uygulama geliştirebilmek için seçtiğim sitenin hangi özelliklere sahip olması gerekiyor gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Ücretlendirme hususunda kafası karışan okuyucularımızı aydınlatmak adına mobil uygulamanızı ücretsiz veya bütçenize göre bir miktar para ayırarak oluşturabilmeniz mümkündür diyebiliriz. Ancak kaliteli ve isteklerinizi tam karşılayan bir mobil uygulamayı ücretsiz edinebilmenizin de mümkün olmadığını bilmeniz gerek.

Mobil uygulama sitesi geliştirilirken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler mevcuttur. Bunları mutlaka değerlendirmeniz gerekmekte.

Mobil uygulama kanalında mevcut bulunan hazır şablonlar.
Hazır şablonların ne denli esnek olduğu ve değiştirilebilme özellikleri.
Anlık bildirim özelliği bulunması. (Push Notification)
Mobil ticaret modüllerinin kapsamı ve değiştirilebilme özellikleri.
Akıllı telefon işletim sistemleri ile ne denli uyum içinde oldukları, (iPhone, iPad, Android) işletim sistemleri ile uyum sağlama özelliği.

 

MobilM;

Bir mobil uygulama geliştirme platformu olan MobilM birçok açıdan takdire şayan özelliklere sahiptir. Öncelikle kullanım bakımından oldukça kolaylık sağladığını bildirmek istiyorum. Mobil uygulama yapmaya karar verip de nereden başlayacağım ve nasıl başlayacağım sorularına cevap bulamayanlar derhal bu platforma başvurmalıdırlar. Mobil uygulama yapmak MobilM ile oldukça kolaydır ve sisteme ücretsiz bir şekilde üye olup zahmetsiz bir şekilde mobil uygulama geliştirebilirsiniz.

MobilM, işletmelere özel avantajlar sunmaktadır. İşletme sahipleri tanıtıma yönelik hazırlanmış paket içerikleri sayesinde işletmelerini tanıtabilirler. İşletmeler talepleri doğrultusunda kaynak kodlarına ulaşabilme, API entegrasyonu edinebilme yetkisine sahiptirler. Ayrıca ürün tanıtımı yapacak kişiler ve perakendeciler içinde mobil uygulamalar geliştirilebilir.

Mobil Uygulama Geliştirme Siteleri ve MobilM hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Mobil Uygulama Geliştirme Siteleri ve MobilM hakkında yorum yaz