• Yeni iPhone Modeli Hakkında Sızan Bilgiler

Apple Firması'nın akıllı telefonu iPhone'un yeni dönemde satışa sunulacak modelinin köklü değişiklikler içereceği iddia edildi.

Bir internet sitesinin iddiasına dayana haberde, iPhone 7 ya da iPhone 6 SE ismiyle anılması beklenen yeni modelin home tuşuna sahip olmayacağı belirtildi. Yeni modelde Home tuşunun görevinin 3D Touch özelliğinin daha üstün bir teknolojiye sahip versiyonu bulunacak. Kullanıcılar için bu durumun home tuşu yerine ekrana dokunarak ana sayfaya geri dönme anlamı taşıdığı belirtildi. Bu iddialar karşısında beklendiği gibi suskunluğunu koruyan Apple Firması’ndan herhangi bir açıklama ise henüz gelmedi.

Yeni sürüm iPhone hakkındaki iddiaların ise ardı arkası kesilmiyor. Home tuşu iddiasından sonra bir başka sızıntı da yeni model iPhone’un 16 GB’lık modelinin piyasaya sürülmeyeceği bilgisini içeriyor. Bu iddiaların yanı sıra, akıllı telefonlar için geliştirdiği sanal gerçeklik teknolojisinin patentini almayı başaran Apple Firması’nın bu teknolojiyi yeni iPhone modellerinde sıkça kullanmaya başlayacağı iddia ediliyor. Yeni iPhone modelinde yer alacağı iddia edilen bir başka teknolojinin ise kablosuz şarj özelliği olacağı belirtildi.

Yeni iPhone Modeli Hakkında Sızan Bilgiler hakkında yorumlar

  • Barış | 15:47:40 | 31/Temmuz/2017 |

    Iphone böyle telefon çıkarmaz

Yeni iPhone Modeli Hakkında Sızan Bilgiler hakkında yorum yaz