• Samsung Yeni Tabletini Duyurdu

Samsung, tablet modellerini artırmaya devam ediyor. Yeni tabletin tanıtılması amacıyla düzenlenen etkinlikte Galaxy Tab serisinin yeni üyesi Galaxy Tab J katılımcılara sunuldu. Yeni tabletin Galaxy Tab serisinin geri kalanına oranla daha uygun fiyatlı olacağı öngörülüyor. 

7 inç ekran genişliğine sahip tabletin çözünürlüğü 1280 x 800 piksel olarak açıklandı. Yanı sıra tabletin 4 çekirdeğinin bulunduğu ve işlemcisinin 1,5 GHz hıza sahip olduğu belirtildi. Yeni Galaxy Tab J’de 1,5 GB RAM kapasitesi ye alıyor. Hafızası ise 8 GB olarak açıklandı. Ayrıca microSD hafıza kartı aracılığıyla bu kapasitensin artırılabileceği belirtiliyor. Arka kamerası 8 megapiksel çözünürlüğe ve 1.9 diyafram kapasitesine sahip olan cihazın ön kamerası ise 2 megapiksel çözünürlüğe sahip. 

Samsung’un yeni Galaxy Tab J serisinin satışına Tayvan’da start vereceği iddia ediliyor. Beyaz ve altın olmak üzere iki farklı renk seçeneğinin sunulacağı tabletin fiyatının ise 185 dolar civarında olması bekleniyor. Cihazın küresel pazara ne zaman ve hangi fiyatla gireceği ise henüz açıklamayan bilgiler arasında yer alıyor.

Samsung Yeni Tabletini Duyurdu hakkında yorumlar

  • Hakkı | 15:46:30 | 31/Temmuz/2017 |

    Samsung artık tablet çıkarmasın

Samsung Yeni Tabletini Duyurdu hakkında yorum yaz