• Galaxy Note 7 Ekstrem Özelliklerle Geliyor

Galaxy Note 7 Ekstrem Özelliklerle Geliyor

 Samsung'un 2 Ağustos'ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 7 cep telefonu, Iris tarayıcı ve ekstra S-Pen özellikleri gibi ekstra özelliklerle geliyor.

 Telefonların özellikleri arttıkça, korumamız gereken bilgiler de dolayısıyla arttı ve yeni güvenlik sistemleri de gelişti. Şifre, parmak izi okuyucusu ve iris tarayıcı gibi özellikler geliştirilerek sunulmaya devam ediyor. İris tarayıcı özelliği ile Note 7 cep telefonun kilidini sadece 0.22 saniyede açabileceksiniz. 

 Galaxy Note 7, IP68 özelliğine de sahip olacak. Bu özellikle birlikte telefon suya karşı ekstra bir dayanıklılık özelliği sunuyor. Örneğin; yağmur yağıyor ve telefonu kesinlikle kullanmak istiyorsunuz. S-Pen ile telefonun ekranı ıslak olsa bile kesintisiz kontrol tamamen sizde olacak.

 Gear VR gözlükler microUSB girişine uygun olduğu için Galaxy Note 7 ile şimdilik uyumlu olmayacak. Ancak Samsung, hem Note 7 hem de önceki Galaxy modelleriyle çalışacak yeni bir Gear VR hazırlığı içerisinde. Samsung’un yazılımsal olarak sunacağı yeni özelliklerden biri ise Samsung Cloud hizmeti olarak basına sızdı. İlk kez Galaxy Note 7 modelinde olacak olan yeni bulut hizmeti aracılığıyla Galaxy cihaz sahiplerine 5GB ücretsiz alan sunulmuş olacak.

Galaxy Note 7 Ekstrem Özelliklerle Geliyor hakkında yorumlar

  • İsmail | 15:45:12 | 31/Temmuz/2017 |

    bence güzel olmıcak

Galaxy Note 7 Ekstrem Özelliklerle Geliyor hakkında yorum yaz