• YENİ IPHONE HAKKINDAKİ İDDİALARIN ARKASI KESİLMİYOR

Dünyaca ünlü akıllı telefon üreticisi Apple’dan gelen bilgiler, merakla beklenen yeni iPhone’un beklenenden çok daha erken bir zamanda sunulabileceğini ve daha düşük fiyatla piyasaya girebileceği iddialarını güçlendiriyor.

Bir başka iddia ise yeni model iPhone’un ismi hakkında bulunuyor. Buna göre serinin devamı olarak iPhone 7 adını taşıması beklenen modelin, beklentilerin aksine iPhone 6SE ismiyle piyasaya sürülebileceği iddi ediliyor. Yeni model iPhone’un çıkış tarihi konusunda ise farklı iddialar bulunuyor. Bir Twitter fenomeninin iddiasına göre yeni iPhone, 12 eylül günü tanıtılabilir. Bunun dışında tanıtımın daha erken bir tarihte yapılabileceğini iddia eden internet siteleri de bulunuyor. Bu iddialara göre ise yeni iPhone, 6 ya da 7 Eylül’de tanıtılacak.

Üçüncü bir tartışma ise yeni iPhone modellerinin ne kadara satılacağı hakkında yürütülüyor. Daha önce sızdığı iddia edilen bilgilere göre 800 dolar taban fiyatıyla piyasaya sürülmesi beklenen iPhone’un, bu fiyattan çok daha aşağıda 650 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürülebileceği hakkında bir takım iddialar ortaya atılıyor. Buna göre en düşük depolamaya sahip iPhone modelinin Plus versiyonu ise 750 dolardan alıcı bulacak. Depolama kapasitesi arttıkça cihazların fiyatında da 100 dolarlık artış olması bekleniyor.

YENİ IPHONE HAKKINDAKİ İDDİALARIN ARKASI KESİLMİYOR hakkında yorumlar

  • İsmail | 15:50:56 | 31/Temmuz/2017 |

    Iphone böyle telefone çıkarmaz ama çıkarsa çok güzel olur

YENİ IPHONE HAKKINDAKİ İDDİALARIN ARKASI KESİLMİYOR hakkında yorum yaz