• 100 DOLARA S7 EDGE KLONU: ELEPHONE S7

Çinli firma üreticilerinden olan Elephone markasının yeni çıkarmış olduğu akıllı telefonu olarak piyasaya sürülen Elephone S7, hem görüntüsü hem de ismi ile aynı Galaxy S7 Edge taklidi olarak çıkarıldığını çok açık bir şekilde gözler önüne seriyor. Özellikle tasarım açısından çok benzerlik taşıyan bu cihaz, bazı özellikleri ile daha farklı.

Günümüzde artık akıllı telefon üretimi piyasasında her yönden birbirine benzeyen ve  diğer firmanın niteliklerini olduğu gibi çalan firmalar ile sık sık denk gelinmektedir. Elephone markasının çıkardığı son modeli günümüzde taklit telefon konusunda adeta en dikkat çekenini gerçekleştirdi.

Elephone S7 ismi ile çıkan akıllı telefon, görsellik anlamında bazı küçük değişiklik dışında direkt Samsung Galaxy S7 Edge telefonu gibi görünüyor ve "yasal" olarak Elephone logosu bulunduruyor. Bu hali ile de telefon şu an satışta.

Elephone S7 Modelinin Özellikleri Nelerdir?

Telefon aslında Samsung Galaxy S7 Edge taklidi gibi bilinse de, firma tarafından Elephone markasının yeni modeli içerisinde Samsung S7 Edge ile karşılaştırıldığında farklı bazı özellikler ile alıcıların satışına sunulmaktadır. Android 6.0 işletim sistemi ile üretilen telefon performansını 10 çekirdekli MediaTek Helio X20 çip setine sahip. Ayrıca telefon 2GB RAM / 16GB hacimdeki alanı veya 3GB RAM / 32GB depolama bölümü ile satışta mevcut. 4GB RAM / 64GB depolama alanı ile Elephone S7 cihazının da piyasaya çıkarılacağı diğer duyurular arasında yer alıyor. Bu özellikleri ile Samsung S7 Edge ile depolama alanı bakımından farklılık göstermekte.

Telefonun hala fiyatı konusunda bir açıklama yapılmadı ancak 100 ile 200 dolara kadar çıkabileceği söylentiler arasında. Fakat resmi olarak Elephone firmasından bir açıklama gelmedi. En azından fiyatı ile Samsuns Galaxy S7 Edge ile oldukça farklı olacağı kesin denebilir.

100 DOLARA S7 EDGE KLONU: ELEPHONE S7 hakkında yorumlar

  • Muhammed | 15:26:41 | 31/Temmuz/2017 |

    replika telefon gibi olmuş

100 DOLARA S7 EDGE KLONU: ELEPHONE S7 hakkında yorum yaz