• android-cihazlarda-zaman-gecirebileceginiz-en-iyi-6-oyun

Android telefonda ya da tabletinizde oynayabileceğiniz en güzel ve başarısını kanıtlamış 5 MMORPG oyun türünü ve birde tek uygulama içinde yüzlerce oyun barındıran uygulamayı sizler için derledik.

Türkçe'de “çok oyunculu rol yapma oyunu” ile çevirebileceğimiz MMORPG’ler, bildiğiniz üzere oyun sektörünün son 10 yılına isim yapmış durumdalar. Telefonların ve tabletlerin hızla yükselişe geçmesiyle birlikte mobil oyun dünyasında hemen yerini alan MMORPG türü, bu manada bize oldukça profesyonel seçenekler sunabiliyor. Bizler de size bu seçeneklerden 5 tanesini sıralıyoruz.

1: Order & Chaos Online

WoW’u sürekli oynayanlar ya da anlayanlar için Order & Chaos'a, WoW’un mobil hali diyebiliriz. Oldukça çok başarılı bir guild sistemini barındıran bu Gameloft oyunu, dönemsel etkinliklerle de devamlı dinamik bir oyun içi dünya sağlanıyor. 1 GHz işletime ve en az 500 MB’lık RAM’e gereksim duyan oyun, mobil cihazınızın kapasitesinde 1.7 GB yer kaplamakta. Daha yakından göz gezdirmek isterseniz, oyunun resmi web sitesini dolaşabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

2: Arcane Legends

Spacetime Studios’tan çıkarılan Arcane Legends, en fazla indirilen Android MMORPG olabilme başarısına sahip oyun. Oyunun 3 boyutlu muhteşem dünyasında, Arlor krallığını, orklara ve diğer başka şeytani güçlere savunmak üzere savaşıyoruz. Daha yakından göz gezdirmek isterseniz, oyunun resmi web sitesini dolaşabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

3: Dungeon Hunter 5

Hem çok kullanıcılı hem de bir başınıza oynama modları bulunan bu oyunda, Valenthia krallığına yapılan bir saldırı girişimini bertaraf ettikten sonra, dünyanın geri kalanlarını da şeytani güçlerden temizleyebilmek için savaşan bir ödül avcısını oynuyorsunuz. Yine çok sevilen bir Gameloft oyunu olan Dungeon Hunter, grafik tasarımı ile bir hayli öne çıkmakta. Daha yakından göz gezdirmek isterseniz, oyunun resmi web sitesini dolaşabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

4: Stellacept Online

Stellacept Online, her ne kadar da kurgu olarak sıradan olmanın ötesine gidemiyor gibi düşünülse de, anime tarzında düşünülmüş karakterleri ve oyun dünyası ile oldukça canlı bir seçenek olarak oyun sevdalılarının karşısına çıkıyor. Daha yakından göz gezdirmek isterseniz, oyunun resmi web sitesini dolaşabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

5: Avabel Online

Avabel Online için hiç kuşkusuz en doğal ve gerçekçi grafiklere sahip 3 boyutlu mobil oyun MMORPG tanımlamasını yapabilirsiniz. Basitçe, 5-6 sene evvel bilgisayarlardan alışık olduğumuz klasik MMORPG uzmanlığını mobil cihazlara getiren oyun, çok basit ancak başarılı senaryosu sayesinde, bir defa başlandığında uzun zaman sıkılmadan zevkle oynayabiliyorsunuz. Daha yakından göz gezdirmek isterseniz, oyunun resmi web sitesini dolaşabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

6:Mobil Oyun Dünyası

Tek uygulama içinde yüzlerce mobil bulabileceğiniz bir uygulama. Kategorilerden sevdiğiniz bölüme geçip dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olduğundan oyunlar basit fakat eğlenceli. Oyun çeşitliği ve sürekli güncellenerek yeni oyunlar eklenmesi nedeniyle telefonunuzda mutlaka olmalı.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Android Cihazlarda Zaman Geçirebileceğiniz En İyi 6 Mobil Oyun hakkında yorumlar

  • Cenk | 16:01:53 | 31/Temmuz/2017 |

    Oyunlar mükkemmel

Android Cihazlarda Zaman Geçirebileceğiniz En İyi 6 Mobil Oyun hakkında yorum yaz