• Twitter

Popüler sosyal paylaşım platformlarından Twitter, mobil kullanıcıları için mobil uygulamasına yeni bir özellik ekledi. Yeni eklenen bu özellik sayesinde, Tweet cevaplama sayısı uygulamanın anasayfasında rahatça görülebilecek.

Yeniliklerine hız kesmeden devam eden Twitter, bu sabah saatlerinde sunduğu yeni güncelleme sayesinde, artık tüm Tweet cevapla sayısını anasayfada görebileceksiniz. Geçmişte gelen güncellemeler sayesinde, Twitter'ın Android ve IOS platformlarında yer alan uygulaması üzerinden, Tweet'in ne kadar beğenildiği ve ne kadar retweet yapıldığında dair bilgi veren simgeler kullanılabiliyordu. Ancak Twitter kullanıcıları, bu Tweet'lere gelen cevapları görüntüleyebilmek için, Tweet'i açmak durumunda kalıyordu. Bu da yeni bir sekme açmak ile eşdeğer bir işlem olduğu için, yeni gelen özellik Twitter kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor.

Yeni gelen güncelleme ile aktif hale gelen özellik, Twitter kullanıcılarının beğeni ve retweet sayısını görebildiği Tweet'lerin cevaplarını görebilmelerini sağlayacak. Yeni özellik şu an için IOS platformuna gelmiş durumda. Kısa süre içinde Android kullanıcıları içinde, özelliğin aktif hale gelmesi bekleniyor.

Twitter a Yeni Özellik Geldi hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Twitter a Yeni Özellik Geldi hakkında yorum yaz