• Samsung Game Launcher Güncellemesi Geldi

Oyunlar için kontrol merkezi niteliğinde olan ve Samsung tarafından tasarlanan Game Launcher, bu senenin başında Galaxy S7 için çıkmıştı. Şuan ise uygulamaya yeni güncelleme geldi ve yeni arayüz ile Discovery özelliği eklendi.

Game Launcher, cihazda ayrı bir klasör oluşturuyor ve kurulan oyunları otomatik olarak burada topluyor. Bu şekilde hem 'minimal' bir yapı haline geliyor, hem de oyuna başlama öncesinde uyarıları sessize alma, gizleme, oyun içi video - ekran görüntüsü alma ve güç tasarrufu gibi özellikleri sunuyor.

2.0 numaralı güncellemesiyle birlikte ise Game Launcher'a Game Discovery özelliği geldi. 'Oyun Keşfi' denilen özellik, tercihlerinize göre size oyun tavsiyelerinde bulunacak. Ayrıca eklenen günlük alanıyla da, oyun süreniz kayıt altına alınıp, puanlarınız saklayacak. Güncellemeyle birlikte arayüzde de değişim oldu ve yazıların okunması daha basit hâle getirildi.

Bundan sonra oyun olmayan uygulamalarınızı da Game Launcher içine alabileceksiniz ve özelliklerinden faydalanabileceksiniz. Şu anda Game Launcher, Galaxy S7, S7 Edge, S7 Active, Note 5, Galaxy A8 ve Galaxy C serisi telefonlarla birlikte geliyor. Buna rağmen, Galaxy S6, S6 Edge ve S6 Edge Plus sahipleri de indirme şansına sahip.

Samsung Game Launcher Güncellemesi Geldi hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Samsung Game Launcher Güncellemesi Geldi hakkında yorum yaz