• İOS

Apple markasının kendi mobil işletim sistemi olan İOS için en çok indirilen 5 uygulamanın duyurusunu yaptı. Farklı kategorilerde yer alan uygulamaların içerisinde iki adet de ücretli uygulama yer alıyor. Liste hakkında detaylı bilgiler şu şekilde:

1- Periscope: Genel olarak bilindiği üzere Periscope uygulaması canlı yayın yapmak ve yapılan canlı yayınları izleyip bu videolar üzerinden dünyayı keşfetmeyi amaçlıyor. Kullanıcılar Periscope uygulamasını ağırlıklı olarak haber değeri taşıyan olayların yaşandığı bölgelerden canlı yayın yapmak için ya da yeni ziyaret ettikleri bir yeri diğer kullanıcıların beğenisine ve bilgisine sunmak için kullanıyorlar.

2- Enlight (10.49 TL): Enlight uygulaması ise içinde sanatsal filtreleri ve efektleri barındıran, indirilen cihazı ise mükemmel bir fotoğraf makinasına dönüştüren bir aplikasyon. Aynı zamanda listemizdeki ücretli uygulamaların ilki. Kullanımının kolaylığı ile dikkat çeken uygulama filtreleri bakımından da oldukça cömert.

3- Robinhood: Borsa ile ilgilenenler için biçilmiş kaftan olan Robinhood uygulaması kullanıcılarına hisse senedi satın almayı ve satmayı sağlayan bir aplikasyon. Reel piyasa verilerini görüntüleyebilir ve kişisel listelerini oluşturarak tek dokunuşla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4- Workflow: Powerful Automation Made Simple (7.99 TL): Listemizdeki ikinci ücretli uygulama olan Workflow içinde kendinize özel uygulamaları düzenleyebileceğiniz bir sistem sunuyor. Takvim, kişiler, dosyalar, harita gibi pek çok alanda istediğiniz düzenlemeyi bu uygulama ile düzenleyebiliyorsunuz. Gideceğiniz yer için yol bulmak, bulunduğunuz bölgede en iyi kahvenin nerede yapıldığını öğrenmek, çalan şarkının sözlerini aramak vs. gibi aramalar bu uygulama ile çok kolay.

5- Lark: Sağlıklı yaşam uygulamalarından en dikkat çekeni Lark, dinç ve sağlıklı bir yaşama sahip olmak isteyen kullanıcıların ilk tercihi. Aplikasyon içinde egzersiz planlama, beslenme programı düzenleme, uyku planlama seçenekleri sunan bir yaşam koçu.

İOS un en çok indirilen 5 uygulama hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

İOS un en çok indirilen 5 uygulama hakkında yorum yaz