• Huawei Honor Magic Resmen Tanıtıldı

Bir süredir merak uyandıran ve hakkında sızıntılar gelen, birçok akıllı telefon kullanıcısının merakla beklediği Huwei Honor Magic, nihayet resmen tanıtıldı. İnce çerçeveli ve 2K çözünürlüğe sahip ekranı ile dikkatleri üzerine çeken cihaz 5 inç ekranı, yan, alt ve üst kenarlarında bulunan kavis ile, adeta iddasını ilan ediyor gibi!
Gücünü sekiz çekirdekli işlemcisi Kirin 950'den alan Huawei Honor Magic, bunun yanı sıra 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip. Telefonda 12 MP çift arka kamera ve 8 MP ön kamera bulunuyor. Ayrıca telefonun önünde, parmak izi tarayıcı özelliği bulunuyor.

Huawei Honor Magic'in Teknik Özellikleri Neler?
İddiasını özellikleriyle ortaya koyan cihazın teknik özelliklerine bakmak gerekirse, bahsettiğimiz özelliklerinin yanı sıra Android 6.0 ile uyumlu olan Honor Magic Live OS, 2900 mAh kapasiteli pil, pil dahil olmak üzere 145 gram ağırlık ve 146,1 mm*69,9 mm* 7.8 mm boyutu olduğunu görüyoruz. Görsel açıdan ise, telefonun beyaz porselen, altın ve siyah renklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Cihazın dikkat çekici bir özelliği ise, telefon çanta ya da cebe girdiğinde, kendini otomatik olarak kilitliyecek. Çift ön kamerası yüz tanıma, bildirim engelleme gibi güvenlik işlemleri için kullanılabilecek.
20 dakikada yüzde 70 şarj etme özelliği olan batarya, 10 dakikada ise yüzde 40 şarj sağlıyor. Çin pazarında satışa sunulacak olan cihazın fiyatı ise 499 € olacak.

Huawei Honor Magic Resmen Tanıtıldı hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Huawei Honor Magic Resmen Tanıtıldı hakkında yorum yaz