• Google ın, Wear 2.0 Saatleri Ne Zaman Geliyor?

 Google, geçen sene Mayıs ayında düzenlenen I/O 2016 etkinliğinde, giyilebilir cihazlar için geliştirmiş olduğu Android Wear 2,0’yi duyurdu.

Yaşanan olumsuz gelişmeler sebebiyle Android Wear 2,0’ın Şubat ayının başına ertelendiği ve Google'ın Wear 2,0 ile çalışan iki yeni akıllı saatini duyuracağı bilgisini geçen günlerde sizlerle paylaşılmıştı.

Daha önce sızdırdığı verilerin doğru çıkması ile tanınan Evan Blass'ta, Twitter hesabı üstünden yaptığı paylaşımlar ile bu bilgileri doğruladı.

Android Wear 2,0’ın 9 Şubat tarihinde yayınlanacağını söyleyen Blass, benzer tarihte Google'ın 2 yeni akıllı saatini duyuracağını ifade ediyor.

LG, Watch Sport ve Watch Style modellerini duyuracak!

Google'ın akıllı telefonlarında uyguladığı politikanın aksine, üstünde herhangi bir Google ibaresi yer almayacak olan Watch Sport ve Watch Style model akıllı saatler, LG aracılığıyla üretilecek.

1.38 inç büyüklüğündeki yuvarlak OLED ekranında 480 x 480 piksel çözünürlük sunacak olan Watch Sport, 768 MB RAM'in yanı dizi 4 GB dâhili depolama alanı ile beraber gelecek.

430 mAh kapasiteli bataryadan beslenen ve 14,2 mm kalınlığında olan akıllı saat, IP68 sertifikasıyla beraber dayanıklı bir yapı sunacak.

Değiştirilebilir kayışları ile dikkat çekecek olan LG Watch Style modeli ise, 1.2 inç büyüklüğündeki OLED ekranında 360x360 piksel çözünürlük sunacak.

512 MB RAM'in yanı dizi 4 GB dâhili depolama alanı ile resim gelen akıllı saat, 240 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek.

Google ın, Wear 2.0 Saatleri Ne Zaman Geliyor? hakkında yorumlar

  • Fatih | 12:26:31 | 31/Temmuz/2017 |

    buna bayıldım

Google ın, Wear 2.0 Saatleri Ne Zaman Geliyor? hakkında yorum yaz