• Yakında Tanıtılacak Olan Galaxy S8

Yakında Tanıtılacak Olan Galaxy S8'in Ön Kamerası Nasıl Olacak?
Samsung'un yakın zamanda tanıtacağı yeni modeli Galaxy S8 ile ilgili, gün geçtikçe yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Galaxy S8'in ön kamerası ile ilgili gelen sızıntılar, yazımızın devamında yer alıyor.

Galaxy S8'in Ön Kamerası Hakkında Yeni Bilgiler!

Geçtiğimiz yıl Note 7 ile büyük hüsrana uğrayan Samsung, yeni ve iddialı modeli Galaxy S8 ile yaralarını sarmaya geliyor. Önümüzdeki aylarda tanıtılacağı bilinen Galaxy S8'in, hem özellikle hem de farklı tasarımı sayesinde gündeme oturması bekleniyor. Galaxy S8 gelmeden önce, telefon ile ilgili sızıntılar ise gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bilgiler telefonun ön kamerası hakkında!

Gelen bilgilere göre Galaxy S8'in ön kamerası 8 Megapiksel çözünürlüğe sahip olacak ve selfie özellikleri ile donatılacak. Ayrıca 8 Megapiksel çözünürlüğü güçlendirmek için, oto-fokus özelliğinden faydalanılacak. Cihazın kamerasına donatılan bu özellikler sayesinde selfie çekim yaparken, elle odaklama zorunluluğu ortadan kalkmış olacak.
Cihazın ince bir tasarıma sahip olmasından dolayı, ön kamerada Bi-direction tipi oto-fokus özelliğinin kullanılacağı düşünülüyor.

Yakında Tanıtılacak Olan Galaxy S8 hakkında yorumlar

  • ahmet hakan | 12:24:46 | 31/Temmuz/2017 |

    vay samsung neler yapıyor

Yakında Tanıtılacak Olan Galaxy S8 hakkında yorum yaz