• Nokia 8 Geliyor!

 Nokia 8 Geliyor!

 Akıllı telefon pazarının yaygın bir şekilde üretilmesinin ardından telefon pazarındaki üstünlüğünü kaybetmeye başlayan ve büyük bir zarara giren Nokia, Nokia 6 modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Sektördeki başarısını sürdürmek isteyen Nokia, yeni bir modelin daha yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Nokia 8’in sunduğu özellikler ile kullanıcılar arasında en sevilen akıllı telefonlardan olması muhtemel görünüyor.

 Nokia daha önce piyasaya sunduğu Nokia 6 cihazı ile büyük bir başarı yakalamıştı. 27 Şubat’ta düzenlenecek olan MWC 2017 fuarı ile des Nokia 8’in tüm özelliklerini ve cihazı tanıtması merakla bekleniyor.

Nokia 8 Özellikleri

 Nokia 8’in üretimlerinde iki farklı model ile karşılaşılacak. Nokia 8’in ilk modelinde Snapdragon 835 işlemci olması bekleniyor. Ayrıca 24 megapiksellik arka kamerası ve 12 megapiksellik ön kamerası ile akıllı telefonlarda görülmediği kadar yüksek çözünürlükteki fotoğrafların olması sağlanacak. Nokia 8’in bu modelinde ayrıca 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı seçeneğin olabileceği biliniyor. Kullanıcılar için sunulan microSD kart desteğinin de kullanılarak hafızasının arttırılması planlanıyor.

 Nokia 8’in ikinci modelinde de Snapdragon 821 işlemcisi eklenen bir cihazın piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kamera hakkında kesin bilgileri olmayan bu modelde 4 GB RAM desteğinin olacağı ve diğer modele oranla daha basit özellikler olmasıyla daha uygun bir fiyatla piyasaya sunulması bekleniyor. Sonuç olarak ise Nokia 8 her iki modelinde yeni bir tasarım ve anlayışla kullanıcıların karşısına çıkacağı biliniyor.

Nokia 8 Geliyor! hakkında yorumlar

  • Hakkı | 11:20:37 | 31/Temmuz/2017 |

    Halla nokia kullanmak isteyen varmı Ona vereceğiniz paraya daha iyisini alabilirsiniz

Nokia 8 Geliyor! hakkında yorum yaz