• Yeni Browser Brave Seviliyor

Dönemimizde browser deyince aklımıza direk alarak google chrome geliyor.Herkese hızlı (bir o kadar RAM yesede) bir internet deneyimi sunan google chrome'un yeni rakibi ise Brave.Brave geçen sene duyurulmuş şuan hayla geliştirme aşamasında olsada gayet başarılı bir deneyim sunan bir yapım.Gelin özelliklerinden iyice bahsedelim.

Reklamları Kaldırmak 

Sitelerde karşınıza gelebilecek can sıkıcı konumdaki reklamları Brave sizin için kaldırıyor.Ancak sitelere çok büyük zarar vermemek için bütün reklamları engellemiyor daha çok yeni sekmeler açan yada sitede önünüzde siteyi kullanmanızı engelleyen reklamları kaldırıyor.

Kullandığınız Sitelere Bağış Yapıyor

Peki bu nasıl mı oluyor ? Şöyle eğer siz ayarlama yaparsanız sitedeki reklamları brave kendi anlaştığı şirketlerle değiştiriyor.Siz brave i kullandıkça hesabınızda para birikiyor ve bu parada sitelerin hesaplarına gönderiliyor.Sitelerdeki reklam kaldırılarak sitelere bir zarar verilmiş olsada bu şekilde iki tarafında gönlü yapılıyor diyebiliriz aslında.Ayrıca isterseniz sitelere bağış yapmak için kendinizde kartınızla para yükleyebiliyorsunuz.Bu bağış yapacağınız siteleride gene kendiniz seçip istemediğiniz sitelerin para almamasını sağlayabilirsiniz.

Gayet Hızlı

Chrome kullanmayı tercih eden çoğu kişi sebep olarak yüksek hızı göstersede Brave browserında bu konuda arkada kalmadığını göstermek gerek.Chrome ile aynı hızlara sahip olmasına rağmen chrome'dan daha az RAM tüketiyor.

Gelişiyor

Brave browser hayla gelişmekte olan bir browser.Bu nasıl bir iyi yan derseniz çok basit üstte bahsettiğimiz iyi yönlerine çok daha fazla katılmasının mümkün olduğu ve hatta isterseniz browser'ı kullanıp facebook sayfasından isteklerinizi belirterek kendinizin isteğine daha yakın bir browser olmasını sağlayabilirsiniz.Facebook sayfasını takip eden birisi olarak söyleyebilirimki verdiğiniz her bir mesajı veya yorumu takip eden yeni çözümler getirmeye çalışıyorlar.

Yeni Browser Brave Seviliyor hakkında yorumlar

  • Güle güle Google Chrome | 12:34:12 | 16/Şubat/2017 |

    Hoş geldin aslan parçası

Yeni Browser Brave Seviliyor hakkında yorum yaz