• Space Engineers Oyun İnceleme

 Space Engineers Oyun İncelemesi

Space Engineers oyun içinde hepimizin tamamen özgür olduğu bir yapım.Uzun süredir alpha sürecinde olan oyun büyük bir güncelleme ile beta sürümüne geçti hayla yapım aşamasındayken bile çok kişinin gönlünde yer bulan oyunumuzu bugün detaylıca inceleyeceğiz.

Oyunumuzun temeli kaynak kaz,inşa et,geliş şeklinde.Kaynaklar asteroidlerden çıkıyor.Başta küçük bir aletle kaynak çıkarmaya çalışıyoruz sonrada bu iş için ilk gemilerimizi yapmaya çalışıyoruz.

Uzay Geminizin (İnşa Ettiğiniz Herşeyin) Tasarımı Tamamen Size Ait

Çoğu oyunda uzay geminizi yapın vb. sözler geçsede tasarımlar gayet sınırlı olur.Yada pek çok şeyi değiştiremezsiniz ama Space Engineers da geminizi en başından sonuna kadar tamamen sizin istediğiniz şekilde sizin istediğiniz parçalarla yapabiliyorsunuz.Bu tasarım kısmıda herkesin binlerce çeşit farklı gemi yapmasını sağlayabilecek kadar fazla çeşide sahip ve eğlenceli.Geminin içindeki küçük ışıklardan devasa motorlara kadar herşey sizin istediğiniz şekilde yapılıyor.Uzay istasyonlarınızı dahi birbirinden farklı görünüşlere verebiliyorsunuz.

Gerçeğe Olabildiğince Yaklaştırılmış Sistemler

Oyun içindeki bütün araçların birer görevi var.Bu görevleri geminizi inşa ederken doğru bir şekilde kullanmanız gerçekteki bir sistemi düşünmeniz gerekebilir.Örneğin 10 Ton Ağırlığındaki bir savaş gemisine motorların doğru bir şekilde dağıtılması uzunluğu hız kesmek ve dönüş için gerekli araçları hepsinin doğru ne az ne de çok kurulması önemli detaylar.

Devasa Bir Evren ve Gezegen Sayısı

Space Engineers bize o kadar büyük bir evren sunuyor ki bazen hareket etmiyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz.Evrenin bu büyüklüğü ise bize sonsuz sayıda keşfedilecek yer bol bol kaynak ve bitmeksiniz savaş heyecanı sunuyor.oyun içinde ayrıca pek çok sömürebileceğimiz gezegenler var bu gezegenlerde bir yandan saldırılara (oyunda korsanlar var ) direnirken bir yandan gelişmeye yaptığımız planlara göre inşaatlara devam ediyoruz.Gezegenler ise evrende farklı farklı yerlere gittikçe değişimler gösterebiliyor.Bazı gezegenler bazı kaynaklarda çoğunluğa sahipken bazılarında sayısı çok düşük.

Eğlenceli Multiplayer İmkanı

Oyunun bence en eğlenceli kısmı Multiplayer'ı olabilir.Düşününki devasa bir gemi yaptınız ve 4 arkadaşsınız.4 Kişiye görevleri paylaştırıp bu gemide emirler dağıtmak ve savaşmak şimdi sizi heyecanlandırmadıysa bile merak etmeyin oynarken ne demek istediğimi anlayacaksınızdır.

Düşük Fiyat ve Türkçe Dil İmkanı

Oyunun düşük bir fiyata sahip olması iyi bir artısıyken oyunda ayrıca türkçe dil seçeneğide mevcut.Yardım kısımları ve önemli detayları Türkçe dil seçeneğiyle daha kolay öğrenebilirsiniz.

Space Engineers Oyun İnceleme hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Space Engineers Oyun İnceleme hakkında yorum yaz