• NOKIA 3310 GERİ DÖNÜYOR

 90’lı yılların sonuna doğru piyasaya sürülen , sağlamlık ve uzun ömürlü batarya özelliği ile satışa sunulan  Nokia 3310 efsanesi günümüz teknolojisi ile yeniden canlandırılıyor. Bu durum birçok kişiye, geçmişte ilk kullanmış olduğu cep telefonunu günümüz teknolojisinde görme heyecanı yaşattı. Tabi ki büyük bir kitleye göre Nokia 3310 modelini unutulmaz yapan, hafızamıza kazınan efsane yılan oyununun yeni Nokia 3310’da da yer alması. Birçok kişi çocukluğunu verdiği yılan oyununun günümüz teknolojisi ile nasıl bir hal alacağını merak ediliyor.

Tabi bununla beraber yeni Nokia 3310’da Android sistemi de geliyor. Yeni tasarımda dikkat çeken detaylar henüz kesin bilinmese de daha geniş bir boyut ve gelişmiş kamera ile geleceği söylentiler arasında.

Bu yeni hareket ile Nokia tekrar eski gücünü kazanma şansını yakalayacak gibi duruyor.  Bir başka merak konusu da yeni Nokia 3310’un fiyatının ne kadar olacağı. Elde edilen bilgilere göre 75$ ile 150$ arasında bir fiyat ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ek olarak bilmeniz gereken bir bilgi; her ne kadar ülkemizde Nokia 3310 serisi telefoncularda satılmasa da Amerika’da amazon kullanıcıları tarafından hala satışa sunulmaktadır.  

NOKIA 3310 GERİ DÖNÜYOR hakkında yorumlar

  • Erol | 12:13:17 | 31/Temmuz/2017 |

    neden tekrar satışa çıkarmş ki amazon

NOKIA 3310 GERİ DÖNÜYOR hakkında yorum yaz